Manisa’da deprem! Korkutan Manisa depremi 4.4 büyüklüğünde -...

Manisa'da deprem! Korkutan Manisa depremi 4.4 büyüklüğünde - Son depremler

Manisa ve çevresinde art arda sabah saatlerinde 05:51 sıralarında deprem meydana geldi. Manisa Akhisar'da sabah saatlerinde 4.4 şiddetinde bir deprem meydana geldiği kaydedildi. Manisa'da yaşanan depremler ile alakalı bilgiler gelmeye başladı. Son depremler haberimizde.

15 Ekim 2016 - 06:21 - Güncelleme: 15 Ekim 2016 - 07:55

Günün son dakika deprem haberi Manisa ilinden geldi. Merkez üssü Akhisar ilçesine bağlı, Ballıca olan 4.3 şiddetinde bir deprem meydana geldiği kaydedildi. Manisa'da sabah saatlerinde deprem oldu. Hemen sonra ise iki farklı deprem daha yaşandı. Deprem ilk depremden daha şiddetli 4.4 birt sonraki ise 2.4 olarak ölçüldü işte ayrıntıların tamamı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Ekim 2016 - İstanbul

Manisa sabah erken saatlerinde meydana gelen 4.3 şiddetindeki depremle sarsıldı. Art arda depremlerin yaşandığı Manisa depremleri korkuttu.

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü’ne ait olup, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi tarafından açıklanana son deprem verilerine göre, sabah saat  05:51 sıralarında merkez üssü Manisa Akhisar Ballıca olarak belirlenen 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yaşanan depremin yerin yaklaşık 11.3 kilometre derinlerde meydana geldiği kaydedildi.

Manisa'da meydana gelen 4.3 şiddetindeki deprem sabah erken saatlerde olurken, depremi hisseden vatandaşlar kısa süreli korku ve panik yaşadı. 

Bu deprem öncesinde ise 3 farklı deprem daha  Manisa ve çevresinde hissedildiği kaydedildi. BU depremden hemen 3 dakika kadar sonra 4.4 şiddetinde, sonrasında 2.4 şiddetinde aynı bölge merkez üssü olan depremler, 2.4, 3.7 ve 2.2 olarak meydana gelmeye devam ediyor.

Bursa'da korkutan deprem!

Son depremler:

Günün son depremlerine göre, Denizli de 1.9 şiddetinde depremle başlayan gece, Erzurum'daki 2.6 deprem, Ege Denizi depremi 2.7, Akdeniz Gökova körfezi'nde 2.1 , Yalova'da 1.7 büyüklüğündeki depremler sonrasında son deprem haberi Manisa'daki büyük depremler olarak kayıtlara girdi.