Reklamı Geç
"Meydan Ardıçlı" Bahçeşehir projesi görücüye...

"Meydan Ardıçlı" Bahçeşehir projesi görücüye çıkıyor

Esenyurt'ta hayata geçirdiği önemli projelerle anılan Özyurtlar Holding, şimdi de Bahaş Holding iş birliğiyle Meydan Ardıçlı projesi lansmanında geri sayıma başlandı.

01 Ağustos 2017 - 11:56 - Güncelleme: 22 Şubat 2018 - 22:17

Bugüne kadar pek çok başarılı projeye imza atan Özyurtlar Holding, şimdilerde yeni bir projeye başlamanın heyecanını yaşıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Ağustos 2017 - İstanbul

2017 projelerine büyük bir hızla devam eden, yılbaşından bu yana pek çok yeni projeye ev sahipliği yapan Özyurtlar Holding, İstanbul Bahçeşehir'de Bahaş Holding iş birliğiyle Meydan Ardıçlı projesini satışa sunmaya hazırlanıyor. Özyurtlar Holding, 2017 başı itibariyle pek çok konut projesini hayata geçirmek için yatırımlarına ara vermeksizin devam ediyor.

Konuyla alakalı Emlak Pencerem muhabirinin edindiği ilk bilgilere göre, İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Bahçeşehir'in en merkezi lokasyonu üzerinde geliştirilen Meydan Ardıçlı konut projesi 11 Eylül tarihinde basının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

Toplamda 1681 konut olarak planlanan ve Eylül ayı başında satışa sunulacak olan "Meydan Ardıçlı" Bahçeşehir projesi Özyurtlar İnşaat ve Bahaş Holding ortak girişimi ile hayata geçirilecek. 27 bloklu, 67 bin metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde inşa edilecek olan Meydan Ardıçlı projesi Başakşehir'in merkezinde 7'şer katlı az katlı bloklardan oluşacak. Proje çerçevesinde satışa sunulacak olan ticari birimlerin sayısı ise 125 adet olarak açıklandı. 

Her türlü sosyal alanın yer alacağı devasa projenin satışları 11 Eylül tarihinde düzenlenecek olan basın lansmanıyla alıcısına sunulacak. Meydan Ardıçlı konut fiyatları henüz güncellenmiş olmasa bile meterkare satış fiyatları ön telap topğlanmaya devam eden Meydan Ardıçlı projesinde oldukça uygun rakamlarda olduğu kaydedildi. Meydan Ardıçlı güncel konut fiyatları listesi önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.