Milli Emlak Samsun'dan A lejantlı akaryakıt+LPG imarlı 3392 metrekare satılık arsa

Samsun ilinde Bafra belediyesi mülkiyetindeki A lejantlı akaryakıt + LPG istasyonu imarlı arsa 30 Kasım tarihinde düzenlenecek ihalede 3 milyon 840 bin liraya satışa çıkıyor.

Milli Emlak Samsun'dan A lejantlı akaryakıt+LPG imarlı 3392 metrekare satılık arsa
Editör: Hakan A.
18 Kasım 2020 - 11:14
Samsun ilinde gayrimenkul yatırımları devam ederken, bazı belediyeler, Milli Emlak, ellerinde bulunan arsalardan gelir sağlamak amacıyla arsa satış ihaleleri düzenliyor. Bu kapsamda Samsun'da akaryakıt istasyonu yatırımı yapmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat ihalesi düzenleniyor. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 18 Kasım 2020 - İstanbul


Samsun'da Bafra Milli Emlak il müdürlüğü tarafından yeni bir arsa satışı gerçekleştirilecek. Milli Emlak tarafından Hazineye ait Barfar'da bulunan arsa satışı için ihaleye çıkılıyor. Samsun'da yatırım yapmak, bir akaryakıt istasyonu sahibi olmak isteyenler için cazip seçeneklerle Milli Emlak 30 Kasım tarihinde ihale düzenliyor.

Konuyla ilgili bugün Resmi Gazete'de yer alan ilanda, Milli Emlak Samsun il müdürülüğü, Vafra ilçesinde bulunan 3392 metrekare büyüklüğünde olan, A lejantı işlenmiş, akaryakıt + LPG istasyonu imarı bulunan arsayı 30 Kasım tarihinde düzenlenecek ihalede yatırımcısına sunacak. İhaleye katılmak isteyenler, ihale hakkında bilgi edinmek isteyenler için bazı ayrıntılar haberimizin içerisinde yer alıyor.

milli emlak samsun bafra akaryakıt istasyonu arsa satışı a jeantlı arsa,

İmar planlarında A lejantı işlenmiş arazinin zor bulunduğu bir dönemde, Milli Emlak tarafından Samsun'da ihale yöntemiyle satışa çıkarılacak arsa için 3 milyon 840 Bin TL muhammen bedel biçilmiş durumda. İhale için geri sayım sürerken, şimdiden yatırımcılardan büyük ilgi görüyor.

MİLLİ EMLAK TURİZM İMARLI ARSA SATIŞI YAPACAK

Diğer taraftan Milli Emlak tarafından bugün ikinci Samsun arsa ilanı ile Turizm İmarı bulunan bir başka arsayı ihalede satacak.  Turizm imarlı arsa satın almak isteyenler için Milli Emlak, 30 Kasım tarihinde Samsun 19 Mayıs ilçesinde 4961 metrekare büyüklüğünde 5 Milyon 953 bin TL Muhammen bedelle ihale ile satış yapacak. ihaleye dair satış haberine altta verilen haberden erişebilirsiniz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum