Reklamı Geç
Mint, İstanbul’un yeni konut projelerini görücüye çıkardı

Mint, İstanbul'un yeni konut projelerini görücüye çıkardı

Kentsel dönüşüm projeleriyle dikkat çeken Mint, şehrin yeni konut projeleri Mint Çağlayan, Mint E-5 projesi ve Mint Metro projesini satışa çıkardı.

15 Şubat 2017 - 09:58 - Güncelleme: 15 Şubat 2017 - 15:56

İstanbul'da önemli kentsel dönüşüm projelerine imza atacak olan Mint, 3 yeni projesini düzenlenen lansmanla satışa çıkardı. İstanbul Şişli ve bölgelerinde bazı önemli projeler Mint konseptiyle tanıtıldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Şubat 2017 - İstanbul

Konut sektöründe yaşanan hareketlilik yeni firmaların ve yeni projelerin lansmanlarıyla devam ediyor. Mint’in şehir hayatına tazelik katacak yeni projesi Mint Çağlayan apartmanı, E 5 projesi ve Metro projesini tanıttı.

İstanbul’un en değerli noktalarında, taptaze fikirlerle dolu,çevreye duyarlı yeni nesil şehir apartmanlar üretmek için başta kentsel dönüşüm projeleri üretmeye başlayan Mint bugün düzenlenen lansmanla yeni 3 projesini görücüye çıkardı. 

E-5 otoyolu ve TEM bağlantı yoluna yakın lokasyonuyla 9.050 M2 inşaat alanı ,6.000 m2 satılabilir alanı olan 12 katlı yeni nesil şehir apartmanı Mint E-5’te 105 adet konut ve 1 adet dükkandan oluşacak. Projede 1+1 ve 2+1 daire alternatiflerinin yanında talebe göre şekillenen birleştirilebilir daire alternatifleri yer alacak.

MİNT ÇAĞLAYAN PROJESİ HAKKINDA DETAYLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..