Reklamı Geç
Mint yeni nesil apartman daireleri 270 bin TL’den başlıyor

Mint yeni nesil apartman daireleri 270 bin TL'den başlıyor

Mint konseptli yeni nesil şehir apartman daireleri satışa çıkarken, konut fiyatları 270 Bin TL'den başlıyor. Mint projeleri fiyatları, ödeme planı ve şehir apartman dairelerinin ayrıntıları.

16 Şubat 2017 - 10:16

Konut sektöründe yaşanan hareketliliğe Mint yeni nesil şehir apartman daireleriyle katılırken, yeni projeleri ve 2 milyarı bulan yatırımlarıyla şehrin merkezinde apartman dairelerini tanıttı. İşte satışa çıkan yeni Mint markalı konut projeleri...

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Şubat 2017 - İstanbul

 Sefer Altıoğlu ve Erden Timur ortaklığıyla birlikte hayata geçirilen MİNT konsepti, “Şehir Bizimle Tazeleniyor” sloganı ile kentsel dönüşüm projeleri inşa ederek butik anlayışına farklı bir boyut kazandıracak.

Kentsel dönüşümle sadece binaların dönüşümünü değil, sokakların ve mahallelerin de dönüşümü için büyük çaba harcayacak olan MİNT konsepti, gayrimenkul sektöründe hayata geçireceği projelerle farklı ve yeni bir kategori açmış olacak. İstanbul'da şehrin tam merkezinde ilk olarak Şişli, Beyoğlu ve Kağıthane ilçelerinde, Büyükdere Caddesi ile Haliç-Cendere arasında kalan metro veya metrobüs gibi toplu taşıma akslarına yakın lokasyonlarda proje geliştirmek için düğmeye basan MİNT, yenilenebilir enerji sistemleri, sosyal sorumluluk projeleri sayesinde kentsel dönüşüm bölgesinde farklı bir hava estirecek.

Mint projeleri hakkında daha fazla bilgi için buraya bakabilirsiniz

Emlak Basını le bir araya gelen MİNT Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu lansman toplantısında konuya ilişkin yaptığı açıklamasında, “2030'a kadar İstanbul’da büyük bir deprem beklentisi var. Bakanlı verilerine göre her sene 250 bin konutu yenilememiz gerekli. Ancak kentsel dönüşümde bilinen sorunlar nedeniyle süreç çok ağır ilerliyor. MİNT olarak hedefledikleri bölgelerde yılda ortalama 750 civarında konut ürettik. 15 yıl içerisinde 11 bin konutu dönüştürerek 2 milyar dolarlık bir iş hacmi oluşturacağız. ” dedi.

Kentsel dönüşüm kapsamında proje üretilen bölgelerde sadece konut yapan bir şirket olarak anılmak istemediklerinin altını çizen Altıoğlu, inşaat yaptıkları mahalledeki yaşlı bir teyzenin hayırlı bir evladı, kimsesiz bir çocuğun amcası olmak istediklerini belirterek, “MİNT iyi ki bizim mahalleye gelmiş dedirtmek istiyoruz. Bunu başarabilmek içinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket edeceğiz. Avrupa’daki metropollerin şehir merkezlerindeki cadde ve sokakların ışıl ışıl, İstanbul’da ise en kıymetli, en merkezi lokasyonlarında dönüşüm yaparak bölgeleri güvenli, estetik konutlar ve güzel sokaklarla yeniden inşa edeceğiz. Kağıthane, Çağlayan, Beyoğlu, Şişli caddeleri neden Paris caddeleri gibi olmasın? 

Mint Çağlayan konut fiyatları 270 bin TL'den başlıyor

Bu yıl içerisinde “Yeni Nesil Şehir Apartmanları”nı hayata geçirecekleri MİNT Çağlayan, MİNT Şişli ve MİNT E-5 olmak üzere 3 projenin ruhsatları hazır startını vermeye başlıyoruz. 2017'de ruhsat aşamasında olan ve anlaşmaları tamamlanan 4 proje ile birlikte toplam 7 proje için yatırım değeri 550 milyon TL olarak planladı. MİNT Çağlayan projesi inşaatına başlandı ve projenin 14 katlı tek bir blok halinde 1+0, 1+1, 2+1 olmak üzere 35 ile 111 metrekare arasında toplam 140 daireden oluşacak. Proje Çağlayan’ın tam merkezinde hastanelere, metro durağına ve adliyeye iki dakikalık yürüme mesafesinde konumlandırıldı. Mint Çağlayan projesindeki metrekare satışfiyatları 6 bin 750 lira olarak belirlendi. Lansmana özel peşin alımlarda yüzde 15 indirim avantajı sağlanan proje 2018 Eylül'de sahiplerine teslim  edilecek.

Çağlayan’ın en merkezi lokasyonunda yer alacak Mint Çağlayan Projesinde Lansman öncesi avantajlı fiyat ve ödeme koşulları için lütfen bilgi formumu

Mint projeleri hakkında daha fazla bilgi için buraya bakabilirsiniz

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..