Murat Kurum Çevre ve Şehircilik Bakanlığı...

Murat Kurum Çevre ve Şehircilik Bakanlığı görevini devraldı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, eski Bakan Mehmet Özhaseki'den görevi törenle devraldı.

Murat Kurum Çevre ve Şehircilik Bakanlığı görevini devraldı
Editor: Hakan A.
10 Temmuz 2018 - 17:12 - Güncelleme: 10 Temmuz 2018 - 17:23

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Devir teslim töreni gerçekleştirildi. Çevre ve Şehircilik yeni Bakanı Murat Kurum, eski Bakan Mehmet Özhaseki'den Bakanlığı devraldı.

Türkiye, Yeni Hükümet Sistemi ve yeni Kabinesi ile yeni bir döneme, güçlü bir sürece başlıyor. Yeni Kabine'de yer alan bakanlar eski bakanlardan görevleri devraldı.

Yeni Kabinenin açıklanması ve gün içerisinde Meclis'te yemin etmeleri sonrasında Bakanlık devir teslimleri gerçekleştiriliyor. Pek çok bakanlık eş zamanlı olarak devir teslim yapılarak eski bakanlar yeni bakanlara görevlerini teslim etti.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Temmuz 2018 - İstanbul

Emlak Konut GYO eski Genel Müdürü Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Mehmet Özhaseki ile bakanlıkta bir araya gelerek devir teslim yaptılar. Çevre ve Şehiriclik Bakanı Murat Kurum Meclis'te yemin ederek göreve resmen başlarken, son olarak Bakanlığa gelerek devir teslim töreninde Mehmet Özhaseki ile bir araya geldi.

çevre ve şehircilik bakanı murat kurum 10 temmuz 2018

Kabinenin açıklanması ve yemin töreni sonrasında akşam saatlerinde diğer pek çok bakanlık yeni bakanlarla devir teslim töreni gerçekleştirdi. Böylece yeni bakanlar görevlerine başlamış oldu.

- Murat Kurum kimdir? Murat Kurum Çevre ve Şehircilik Bakanı oldu!!!

YORUMLAR

  • 0 Yorum