O illerde kamulaştırma

Hatay'da ve bir diğer ilde yapılacak kamulaştırma için karar çıktı. İşte 30 Ekim Resmi Gazete'de çıkan acele kamulaştırmalar.

O illerde kamulaştırma
Editör: Hakan A.
30 Ekim 2020 - 00:21
Kamu tarafından tesis edilmesi planlanan bazı projelerin yapımı için acele kamulaştırma yapılacak. Kamulaştırma yapılacak yerlerin listesi haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 29 Ekim 2020 - İstanbul


Bazı illerde kamu projelerinin yapımı amacıyla kamulaştırma yapılmasına yönelik karar Resmi Gazete'de yayınlandı.

CUMHURBAŞKANI KARARLARI–– Hatay İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “9H2090 Dörtyol Yeniyurt-Yeşiltepe Sulama (Kuzuculu DM-Botaş KÖK Arası ENH) Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmnek için tıklayın. (Karar Sayısı: 3137)

–– Hatay İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “9H4070 Alakent-Hacıpaşa Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmnek için tıklayın. (Karar Sayısı: 3138)


–– 154 kV Göynük Trafo Merkezi Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 3139)

YORUMLAR

  • 0 Yorum