ORYAPARK İstanbul da konut teslimleri ve yaşam başladı..

ORYAPARK İstanbul da konut teslimleri ve yaşam başladı..

Ümraniye'de hayata geçirilen 526 konuttan oluşan Oryapark İstanbul kulelerinde daire teslimleri ve yaşam başladı. 590 bin TL'den başlayan konut fiyatları ile Oryapark İstanbul'da son durum.

02 Haziran 2017 - 10:57

İstanbul Anadolu Yakası ve Ümraniye'nin en gözde projesi Oryapark İstanbul'da başlayan konut teslimleriyle Yaşam başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Haziran 2017 - İstanbul

 Oryapark İstanbul da İlk fazda A blok un satışa sunulduğu projede yer alan yaklaşık 263 daire sahibine sırasıyla anahtar teslimine başlanırken, ev shaipleri taşınma işlemlerine başladıkları gelen haberler arasında.

İçerisinde 5 yıldızlı Crowne Plaza oteli, LEED sertifikalı ofis kulesi, Starbucks tan, Migros a, Mehmet Tatlı Kuaförden, Özgür Şef Steak House a kadar temel ihtiyaçlara hitap edecek 20 mağazanın hizmet verdiği, “alışveriş caddesi” de bölgeye ve daireye sahiplerine konfor ve ayrıcalık sağlıyor.

Yaklaşık 30.000 in üzerinde beyaz yakalı çalışanın yer aldığı bölgede trafik çilesine girmeden ayrıcalıklı yaşamın kapılarını aralayan ORYAPARK İstanbul da 590.000.- TL den başlayan fiyatlarla 1+1 den 4+1 e kadar farklı seçenekler bulmak mümkün.

Yaşamın başlamasına özel; “0 Peşin Hemen Taşın” kampanyasının da yürütüldüğü projede 0 peşinat ve 60 ay 0 faiz oranı ile hemen yaşamak mümkün.

İçerisinde açık/kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, kids club, club lounge, özel yemek odaları, çok amaçlı spor sahası, yürüyüş parkurları ve açık/kapalı otopark da bulunan ORYAPARK İstanbul sakinleri ayrıca, Crowne Plaza ORYAPARK Hotel’in ayrıcalıklı hizmet avantajlarından faydalanabilecek.

Oryapark projesi kapsamında 36 katlı iki rezidans kule olarak yükselirken, toplamda 526 adet daireden oluşuyor. Projenin 27 katlı olan ofis bloğu, 20 mağazadan oluşan ticari üniteleri ve otel alanları da yer alıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..