Reklamı Geç
Özen Kuzu’dan referandum yorumu; "Bugün ülkemiz için zafer...

Özen Kuzu'dan referandum yorumu; "Bugün ülkemiz için zafer günüdür"

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu tarihi referandum sonrasında yaprığı açıklamasında, '2003 yılından beri başarıyla devam ettirdiği siyasi istikrarı, halkımızdan Evet oyu alarak taçlandırdı' dedi.

17 Nisan 2017 - 08:51

Tarihi referandum sürecinin Evet'le sonuçlanması sonrası iş dünyasından olumlu değerlendirmeler gelmeye devam ediyor. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Nisan 2017 - İstanbul

Gayrimenkul sektörünün önde gelen temsilcileri referandum sürecinin tamamlanması ve Evet sonucunun çıkmasından oldukça memnun.

Referandum sonuçlarını değerlendiren Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, "Bugün ülkemiz için zafer günüdür." dedi.

 Türkiye çok partili hayata geçtiği günden bu yana, çeşitli koalisyon hükümetleri deneyimi yaşadı ve istikrar sağlanamadığının altını çizen Kuzu, "Hükümetimiz, 2003 yılından beri başarıyla devam ettirdiği siyasi istikrarı, halkımızdan “Evet” oyu alarak taçlandırdı. Ülkemiz, dünyanın en etkili ve en büyük 10 ekonomiden biri olma adına en önemli adımı halkımızın desteğiyle ‘Evet’ diyerek attı. Koalisyon döneminde yaşanan çift başlılık artık geride kaldı." dedi.

 Son zamanlarda dış güçlerin de etkisiyle yaşanan siyasi olumsuzluklara karşı halkımız tek yürek oluşunu ‘Evet’ diyerek dünyaya gösterdiğini vurgulayan Kuzu, "Türk iş dünyası olarak sonuçların ülkemizin kalkınma mücadelesine büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı için koyduğumuz hedeflere şimdi daha da yakınız. Kuzu Grup olarak yatırım, üretim ve istihdam için daha çok çalışmaya hazırız. Ülkemizin büyümesi ve gelişmesi yolunda Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde en büyük tarihi adımın atıldığı bugünün, vatanımız ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını dilerim." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..