Reklamı Geç
Özen Kuzu, "Katar’da alt yapı projeleriyle...

Özen Kuzu, "Katar'da alt yapı projeleriyle ilgileniyoruz"

Kuzu Grup projeleriyle Katar'ın başkenti Doha'da düzenlenen Expo Turkey by Qatar fuarında yerini aldı. Özen Kuzu, 'Katar'da alt yapı projeleriyle şilgileniyoruz' dedi.

21 Nisan 2017 - 13:43

Katar'da bu sene ilk defa düzenlenen Expo Turkey by Qatar fuarına katılan Kuzu Grup Körfez yatırımcısından tam not aldı. 3 gün boyunca standında yatırımcılara sunum gerçekleştiren Özen Kuzu Emlak Pencerem mikrofonlarına konuştu. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi 21 Nisan 2017 Doha, Katar

Expo Turkey by Qatar fuarında sektör ve fuarla alakalı Hatice Kolçak'ın sorularını yanıtlayan Kuzu Grup yönetim kurulu Üyesi Özen Kuzu, "Kardeşlik bağımızın bulunduğu Katar'da alt yapı işleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

Kuzu, "Fuar gayet güzel başladı. Katar'lı yatırımcıların ülkemize büyük bir ilgisi var ülkemizi seviyorlar. Biz de buraya geldik projemizi ve ülkemizi daha tanıtmak için. Katar'la Türkiye arasında bir kardeşlik ilişkisi var biliyorsunuz. Katar'lıların ülkemiz de büyük yatırımları bulunuyor. Biliyorsunuz Ataköy Sea Pearl projemizde ortağımız Katar hükümeti. Aşağı yukarı 2.7 milyon dolarlık yatırımla yapıyoruz bu projeyi. diye konuştu.

Kuzu Grup'un aynı zamanda taahhüt şirketi olduğunun altını çizen Kuzu,"Bu nedenle Katar hükümeti ile görüşüyoruz. Burada alt yapı işleri yapmak istiyoruz. Son yasal düzenlemeler ile sektörün istediği şeyler yapıldı. KDV, oturum, harçlarda indirim gibi..  Önemli adımlar atıldı ve bizi rahatlattı. Körfez yatırımcılar bizi Avrupa'ya bakan yüzü olarak görüyorlar. Katar ile Cumhurbaşkanı'mızın kardeşce samimiyeti Katar ile iş yapmamızı da kolaylaştırıyor.Hükümetimiz son yıllarda büyük destek verdi bunun karşığı iyi olacaktır. Fuara katılımdan memnunuz." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..