Sakarya Adapazarı Korucuk TOKİ 2020 kura çekilişi canlı yayın başladı mı, kura sonuçları açıklandı mı?

TOKİ 100 Bin sosyal konutları için sıra Sakarya Adapazarı kura çekilişine geldi. Sakarya ili Adapazarı ilçesi Korucuk 445 konutluk projesinde kura çekilişi başlıyor. Peki TOKİ Adapazarı Korucuk kura sonuçları açıklandı mı, Canlı yayın başladı mı, canlı yayın nereden izlenir?

Sakarya Adapazarı Korucuk TOKİ 2020 kura çekilişi canlı yayın başladı mı, kura sonuçları açıklandı mı?
Editör: Hakan A.
10 Mart 2020 - 00:34 - Güncelleme: 10 Mart 2020 - 13:39

TOKİ 100 Bin konut kuraları tüm hızıyla devam ediyor. Bursa ilinde yapılan kura çekilişi sonrası sıra Sakarya ilinde. Sakarya Adapazarı kura çekilişi için heyecanlı bekleyiş başladı. TOKİ Sakarya Adapazarı Korucuk projesinde 2+1 ve 3+1 evlerin kura çekilişi saat kaçta, nerede yapılacak? Kura sonuçları ne zaman açıklanacak? TOKİ Sakarya Adapazarı Korucuk 445 kura çekilişi saat kaçta başlıyor? Canlı yayın linkleri ile izleme yapılıyor mu?  İşte Adapazarı Korucuk TOKİ konut kurası hakkında son dakika ayrıntıları.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi  - 10 Mart 2020 - İstanbul

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) yurt genelinde sürdürdüğü 100 Bin sosyal konut projesi çerçevesinde kura çekilişlerini sürdürüyor. Bu hafta Bursa ili ile başlayan kura çekimi, Sakarya Adapazarı ile devam ediyor. Afapazarı Korucuk 445 adet konutun kura çekimi gerçekleştiriliyor.

TOKİ 81 ilin genelinde hayata geçireceği ve kısa sürede teslim edeceği 100 Bin sosyal konut projesi için kura takvimine uygun şekilde çekilişleri sürdürüyor. Kura çekilişlerinin üçüncü haftasında sıradaki il ve proje, Sakarya Adapazarı Korucuk projesi olacak. 10 Mart tarihinde gerçekleştirilecek kura çekilişinde heyecanlı geri sayım sürüyor.Adapazarı Korucuk TOKİ konutları kura çekilişi nerede yapılacak, saat kaçta başlayacak?

Sakarya iline bağlı Adapazarı ilçesinde hayata geçirilecek olan 445 adet konut için başvuru yapanlar arasında yapılacak kura çekilişi saat 11:00'da noter huzurnda ve başvuru sahiplerinin katılımı ile Sakarya Kapalı Spor Salonu'nda yapılacak. Kura çekilişi 312 adet 2+1 ve 133 adet 3+1 konutlar için gerçekleştirilecek.

TOKİ SAKARYA ADAPAZARI KONUT KURA SONUÇLARINI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

TOKİ FACEBOOK RESMİ HESABI ÜZERİNDEN SAKARYA ADAPAZARI KORUCUK KURA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

445 konut için 11 Bin 333 başvuru yapıldı!

Proje kapsamında Adapazarı Korucuk TOKİ konutlarıda 2+1 konutlar için 4246 kişi başvuru yaparken, 3+1 daire seçeneğine ise 7087 kişinin başvurularının kabul edildiği kaydedildi. Toplamda başvuru yapanların sayısı ise 11 Bin 333 kişi olarak açıklandı. Başvuruları kabul edilerek hak sahipliği belirleme kura çekilişine katılacak isimler ise altta verilen bağlantılarda isim listelerinden adlarını kontrol edebilirler. Diğer taraftan aynı şekilde başvuruları kabul edilmeyenlerde isimlerini görebilirler. 

Adapazarı Korucuk kura sonuçları açıklandı mı?

Henüz kura çekilişi için geri sayımın sürdüğü TOKİ Sakarya Adapazarı Korucuk konutları için kura çekilişi canlı yayın ile birlikte açıklanmaya başlanacak. Adapazarı Korucuk TOKİ kura çekilişini online olarak internet ortamında canlı yayında izleyebileceksiniz. Kura çekilişinin yapılacağı salona gidilmesine gerek kalmadan oturduğunuz yerden kura çekilişini canlı olarak izleyebileceksiniz. Haberimizin altında canlı yayın  linklerini görebilirsiniz.

TOKİ Sakarya Adapazarı Korucuk konut kura sonuçlarının açıklanması ise kısa bir süre içerisinde talep.toki.gov.tr internet sitesi üzerinden öğrenilebilecek. Sakarya ili Adapazarı ilçesi Korucuk 445 konut kura sonuçları eş zamanlı olarak sayfamızdan öğrenilebilecek. 

TOKİ SAKARYA ADAPAZARI KURA SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN.


TOKİ SAKARYA ADAPAZARI KORUCUK 445 KONUT KURA ÇEKİLİŞİNE HAK KAZANAN İSİMLER.

 

 

SAKARYASAKARYA İLİ ADAPAZARI İLÇESİ KORUCUK 445 / 100000 KONUT TOPLUKONUT PROJESİ31213344510 Mart 2020 Salı11:00SAKARYA SPOR SALONU

YORUMLAR

  • 0 Yorum