TOKİ Sakarya Adapazarı Korucuk konut kura çekilişi canlı yayın izle! Kura sonuçları ne zaman açıklanıyor?

TOKİ Sakarya'da Adapazarı Korucuk konutları için kura çekilişi canlı yayında gerçekleştiriliyor. TOKİ Adapazarı Korucuk kura sonuçları açıklanıyor. Canlı yayın izlemek için sayfamıza bakın.

TOKİ Sakarya Adapazarı Korucuk konut kura çekilişi canlı yayın izle! Kura sonuçları ne zaman açıklanıyor?
Editör: Hakan A.
10 Mart 2020 - 09:26 - Güncelleme: 10 Mart 2020 - 13:38

TOKİ 100 Bin sosyal konutlarında bugün sıra Sakarya Adapazarı'nda. Konut kura çekilişlerini devam ettiren TOK, Sakarya Adapazarı Korucuk kura sonuçlarını canlı yayında açıklamaya başlıyor. TOKİ Sakarya Adapazarı'nda 445 konutluk 2+1 ve 3+1 kura sonuçları açıklanıyor. 

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 10 Mart 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından her yıl düzenlenecek olan 100 Bin sosyal konut programında çekilişlere devam edilirken, günün kura çekilişi ise Sakarya Adapazarı'nda yapılacak olan 445 konutluk proje için yapılacak. TOKİ Sakarya Adapazarı Korucuk 445 konut için kura çekimi başlıyor. Heyecanlı bekleyinin sona erdiği, kura çekimi saat 11:00'de Sakarya Spor Salonu'nda yapılacak. Kura çekilişi canlı yayında izlenebilecek.

Sosyal konut üreticisi TOKİ, yurt genelinde 100 bin konut üretimi ve hak sahiplerinin belirlenmesi kapsamında çalışmalarına hızla devam ederken, kura takvimine uygun olarak kura çekilişleri hızla devam ediyor. Haftanın ikinci gününda kura çekilişi canlı yayını bu kez Sakarya Adapazaı'nda yapılacak. 445 konut için konut kura çekilişi yapılacak olan Sakarya Adapazarı Korucuk TOKİ evleri için hak sahipleri çekilişle belirlenmiş olacak. 

toki sakarya adapazarı kura çekilişi canlı yayın izle

Sakarya Adapazarı Korucukkkonut Kura sonuçları belli oluyor!

TOKİ Sakarya Adapazarı Korucuk kura sonuçları canlı yayında açıklanıyor. Peki canlı yayın nereden izlenir, link var mı, hangi site üzerinden TOKİ Sakarya Adapazarı kura çekilişi izlenebilir? Kura çekilişinin tamamlanmasıyla birlikte talep.toki.gov.tr internet adresi ile sayfamızda sonuçları ulaşabilirsiniz.

Kura çekilişlerini canlı yayınla izleten idare, her kura çekiminde olduğu üzere Sakarya Adapazarı Korucuk kura sonuçlarını canlı yayında izletecek. Canlı yayın linkleri sayfamızın altında yer almaktadır.

TOKİ SAKARYA ADAPAZARI KURA SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN.


TOKİ SAKARYA ADAPAZARI KONUT KURA SONUÇLARINI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

TOKİ FACEBOOK RESMİ HESABI ÜZERİNDEN SAKARYA ADAPAZARI KORUCUK KURA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.


YORUMLAR

  • 0 Yorum