Reklamı Geç
Sayısal Loto çekiliş sonuçları 7 Ekim 2017 Milli Piyango...

Sayısal Loto çekiliş sonuçları 7 Ekim 2017 Milli Piyango Sayısal Loto kazananlar

Milli Piyango Sayısal Loto oynayanlar haberimize dikkat! Sayısal Loto çekilişi yapıldı, sonuçlar belli oldu, kazanan şanslı numaralar ve şanslı talihli yapılan çekilişle belirlendi. İşte 1091. haftasında 7 Ekim 2017 Sayısal Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango Sayısal Loto sorgula...

08 Ekim 2017 - 09:32

Sayısal çekilişi 1091. haftasında gerçekleştirildi. Sayısal Loto'da bu hafta şanslı numaraları iki kişi bildi! Her hafta milyonlarca vatandaşın büyük bir heyecanla oynadıkları Sayısal Loto çekiliş sonuçları, dün gece yapılan çekilişle belirlendi.  Sayısal Loto bu hafta'da kazandırdı. Milli Piyango Sayısal Loto oynayanlar haberimize dikkat büyük ikramiye 7 ekim Sayısal çekilişinde iki şanslı kişiye çıktı! İşte Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını öğrenmek için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Ekim 2017 - İstanbul

Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta oynatılan şans oyunu  ikramiye dağıtmaya devam ederken, Sayısal Loto çekiliş sonuçları dün gece yapılan çekilişle belli olurken, milyonlarca lira para dağtan şans oyununda İstanbul Küçükçekme ilçesinde ve Kocaeli İzmit ilçesinde şanslı kuponların yatırıldığı kaydedildi.

Milli Piyango'nun 7 Eylül 2017 tarihli Cumartesi oynanan şans oyunu Sayısal Loto oynayanlar çekiliş yapıldı, sonuçlar belli oldu! Sayısal Loto çekiliş sonuçları, noter huzurunda yapılan çekilişle belirlenirken, bu hafta İstanbul ve Kocaeli illerine büyük ikramiyesini verdi. İşte Sayısal Loto 1091'nci haftasında google aramaları, Sayısal sonuç ve sorgu ekranına ilişkin son dakika ayrıntıları ve kazanan numaralar, Sayısal loto kazanan şanslı numaraları ve diğer detaylar Sayısal Loto çekilişi haberimizde.

 Milli Piyango İdaresince her hafta cumartesi gecesi oynanan ve düzenlenen Sayısal Loto şans oyununun 1086'nci  haftasında Noter ve Milli Piyango yetkililerinin huzurunda çekiliş gerçekleştirildi.  Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişiyle kazandıran 6 şanslı numara ise 11, 17, 19, 27, 35, 38 olarak belirlenirken bu hafta 6 bilen şanslı tlihli İzmir Karşıyaka ilçesinden çıktı.  Sayısal Loto'nun büyük ikramiyesinde doğru kuponu tutturan tek kupona isabet ederken, Sayısal Loto oyununun bu haftaki çekilişi kapsamında tüm sonuçları, 6 bilen iki şanslı talihli 2.541.721,55 TL  büyük ikramiye parasını ceplerine koymuş oldu.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından Sayısal Loto çekilişine ilişkin yapılan açıklamada ise, bu hafta gerçekleştirilen Sayısal çekilişte 6 bilen 2 kişi 1.815.279,95 TL büyük ikramiyeyi kazanırken, 5 bilen toplamda 187 kişi ise 4.294,45 TL ikramiye kazandıkları bildirildi.

İşte 7 Ekim 2017 Cumartesi tarihli Sayısal Loto çekilişi sorgu ekranı için buraya bakınız.

 7 Ekim 2017 Cumartesi tarihli Sayısal Loto çekilişi sorgu ekranı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tahicioğlu üç projesiyle Expo Turkey by Qatar Fuarı'nda
Tahicioğlu üç projesiyle Expo Turkey by Qatar Fuarı'nda
Expo Turkey by Qatar 2018 kapılarını açıyor
Expo Turkey by Qatar 2018 kapılarını açıyor