Silivri KİPTAŞ kura çekilişi başladı mı?...

Silivri KİPTAŞ kura çekilişi başladı mı? Kura sonuçları isim isim tam liste açıklanıyor

İstanbul Silivri'de KİPTAŞ imzasıyla hayata geçirilecek olan ve binlerce kişinin başvurusunu tamamladığı konutlar için kura çekilişi yapıldı. KİPTAŞ Silivri 3. Etap konutları kura sonuçları ne zaman açıklanacak? İsim listesi açıklandı mı?

Silivri KİPTAŞ kura çekilişi başladı mı? Kura sonuçları isim isim tam liste açıklanıyor
Editor: Hakan A.
28 Nisan 2018 - 14:17 - Güncelleme: 19 Haziran 2018 - 13:55

İstanbul'da markalı sosyal konut üreten ve İBB desteğiyle vatandaşı ev sahibi yapan önemli şirketlerden KİPTAŞ, Silivri konut projesi kapsmaında başvuruları almayı tamamladı. Projede yer alan evlerin hak sahipleri ise kura çekilişi ile belirleniyor. Kura çekilişi bugün, birazdan kura sonuçları açıklanacak.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Nisan 2018 - İstanbul

Az sonra başlayacak olan KİPTAŞ Silivri 3. Etap konutları için hak sahibi belirleme kura çekilişi sonrasında kura sonuçları belirlenecek ve isim isisim tam liste haberimizde yayımlanacaktır.

On binden fazla vatandaşın başvuru yaptığı Silivri konutları 3. Etap evlerinde kura çekilişi saat 14:00'da noter huzurunda başladı. Binlerce ev sahibi olmayı bekleyen başvurularını yapan vatandaşların katılımı ile kura çekilişi Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asf. Sultangazi/İstanbul adresinde spor salonunda gerçekleştirildi. Çok sayıda vatandaşın yanı sıra, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım'da kura çekilişi başlangıcında salonda yerlerini aldı.

Kura sonuçları ne zaman açıklanır?

Kura çekilişi KİPTAŞ tarafından onaylanacak olan isim listesi resmi onaylanan sonuçları açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacaktır.

TOKİ Silivri konut fiyatları kaç liradan başlıyor?