TOKİ Silivri konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

TOKİ, Silivri konut projesinde yer alan evlerin satışlarına başladı. Peki Silivri TOKİ konutlarında ev fiyatları kaç liradan başlıyor?TOKİ Silivri güncel konut fiyat listesi ve ödeme planı...

TOKİ Silivri konut fiyatları kaç liradan başlıyor?
Editör: Hakan A.
19 Haziran 2018 - 12:13

Silivri TOKİ konutlarında ev satışları başladı. Başvuru şartları belli oldu. Uygun şart ve koşullarda ev sahibi olmak isteyen İstanbullu için TOKİ'den Silivri'de dev konut projesi. İşte güncel haliyle TOKİ Silivri konut projesinde yer alan dairelerin satış fiyatları...

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Haziran 2018 - İstanbul

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından İstanbul'da yeni bir konut projesi daha satışa sunuldu. Başvuruların başladığüı TOKİ Silivri konutlarında en ucuz ve en pahalı konut fiyatları kaç liradan başlıyor? Taksit seçenekleri neler? En düşük peşinat miktarı ne kadar olacak? Silivri TOKİ konutları hakkında bilmek istediğiniz bilgiler EmlakPencerem.com da.

18 Haziran tarihinde başvuruların başladığı TOKİ Silivri konutlarında İstanbul'a yakın, yeşil içerisinde, az katlı evlerden almak isteyen vatandaşa güzel haber geldi. Ev sahibi olmak isteyenler için 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Silivri TOKİ'de en ucuz ev fiyatı 198 Bin Lira'dan başlıyor. 

25 Bin TL peşinat ödemesi ile 180 ay taksit imkanı sunulurken, 30 Bin TL peşinat ödemesi yapılarak 240 ay vade seçeneği sunuluyor. Silivri TOKİ konutlarında en pahalı daire ise 285 Bin Lira olarak satılıyor. 50 bin lira peşin ödeme alınan konutlar için 120 ay vade seçeneği sunuluyor.

İstanbul'un Silivri ilçesinde inşaa edilen konut projesi için emekli ve şehit aileleri için de başvurular başladı. TOKİ Silivri projesi için idarenin veb sitesi üzerinden gerekli başvuru işlemleri yapılabilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum