Sinpaş'dan 5 dakikada ev aldıracak yeni kampanya

45 yıldır hayata geçirdiği konut projeleri ile gündemden düşmeyen Sinpaş 5 dakikada ev alma kampanyasını düzenlediği basın toplantısı ile tanıttı.

Sinpaş'dan 5 dakikada ev aldıracak yeni kampanya
Editör: Hakan A.
15 Şubat 2019 - 13:00 - Güncelleme: 15 Şubat 2019 - 14:13

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe son 45 yıla damga vuran önemli müteahhit firmaları arasında yer alan Sinpaş, 2019 yılı konut kampanyasının startını verdi. 45 yıllık Sinpaş olunca 5 dakikada ev alma kampanyası bugün düzenlenen basın toplantısı ile start verildi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 15 Şubat 2019 - İstanbul


Son günlerde sıkça TV reklamları ile büyük beğeni toplayan Sinpaş, 5 dakikada ev alma kampanyasına başladı. Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik ve Genel Müdürü Seba Gacemer'in katıldığı toplantıda 2019 yılı hedefleri ve yeni konut kampanyasının tanıtımı yapıldı. Şirket 2019'da 100 adet bağımsız bölüm satışı yapmayı -hedeflerken, 5 dakikada ev alma kampanyasına başlandığı kaydedildi.

Türkiye’de çok sayıda markalı konut ve ticari projeye imza atan Sinpaş, 45. yılına özel yüzde 80'ini tamamlanmış 13 projeye özel  kampanya başlattı. İstanbul, Ankara, Bursa ve Denizli'de bulunan projelerin bir kısmı hemen teslim ve bir kısmı 2019 yılında teslim ediliyor. Kampanya dahilinde fiyatlar 350 bin TL ile 6 milyon TL aralığında bulunuyor. Alıcılara ödemelerinde şirket bünyesinde 5 yıl vadeli sıfır faiz veya düşük faizli banka kredisi ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik, "Geçen yıl fiyatlarımıza zam yapmadık aynı fiyatlarla devam ediyoruz. 30 yıllık iş hayatımda konut fiyatlarının hiç bu kadar iyi olduğunu görmedim. Alım için çok cazip. Bu fiyatlara bir daha ev yapmak mümkün değil." dedi. Ahmet Çelik "Ülkemizde yatırımcılar ekonomik gündemden bağımsız olarak konut yatırımlarını dün olduğu gibi bugün de güvenilir buluyor. Sektör genelinde satışlarda her yıl yukarı yönlü bir ivme gözleniyor. Sinpaş olarak geçen yılki hedeflerimizi yüzde 88 oranında tutturmamız markamıza duyulan güvenin en büyük kanıtı.”dedi.

Çelik, Sinpaş'a duyulan güvenin de yüksek olduğunu ifade ederek, "Türkiye’de inşaat denilince akla gelen ilk markalardan biriyiz. 45 yıllık yolculuğumuzda 61 proje ve on binlerce konut inşa ederek yüz binlerce kişiyi ev sahibi yaptık. Bir örnek vermem gerekirse adeta Çorum kadar bir şehir yaptık. Köklü bir geçmişe ve uzmanlığa sahip olan ve sektörde pek çok ilki gerçekleştirerek sadece konut değil, ticari gayrimenkul portföyünde de iddialı projelerimiz bulunmaktadır. Biz Sinpaş olarak tüm faaliyetlerimizde ülkemize katkı sunmak, müşterilerine ve paydaşlarına değer oluşturmak ilkesiyle hareket ettik." diye konuştu.


Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer " Geçen hafta başlayan kampanyamıza ciddi bir ilgi var. Şu ana kadar 198 bin başvuru aldık. 70 cıvarında satış gerçekleştirdik." dedi. 45+5 kampanyalarına da değinen Gacamer, “Bu kampanya fikri nereden doğdu? Kısa bir hikayesi var aslında, Pablo Picasso’nun 40 artı 5 dakika tecrübe hikayesini bilenleriniz vardır. Picasso’nun hikayesinden ilham aldık.Picasso bir restoranda otururken garson onu tanır ve ona bir kağıt uzatıp üzerine bir resim çizmesini ister. Picasso, garsonu kırmaz ve hemen bir resim çizer. 5 dakika içinde kağıdı garsona verir ve bin dolar ister. Garson çok para istediğini vurgulayarak “Ama 5 dakikada çizdiniz. Bunun için bin dolar mı istiyorsunuz” diye tepki gösterir. Picasso’nun cevabı: Sadece 5 dakika değil, 40 yıl artı 5 dakika...  olur. Bu hikaye bize bizi anımsattı."


Sinpaş 2018 yılında toplamda 7 projede 4 bin 691 bağımsız birimin yapımına başladı. İstanbul, Ankara, Denizli ve Bursa’da bulunan toplam değeri yaklaşık 4 milyar TL civarında olan 13 projenin iletişimleri ve satışına devam ediliyor. 
Her biri bulunduğu bölgeye değer katan, farklı konseptlerle projeler üreten Sinpaş şantiyelerinde 2019 yılı için üretimler devam ediyor.

İşte Sinpaş'ın yeni reklam kampanyasına ilişkin TV reklam filmi.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum