Sinpaş Gökorman yeni reklam filmi ile tarihi 0,64 faiz oranı, 12 ay ötelemeli kampanya

Sinpaş Gökorman Ümraniye konut projesinde tarihi faiz oranı 0,64 uygulanıyor. Konut kredisi 180 ay vade, 12 ay ertelemeli olarak Gökorman projesinde tarihi fırsat başladı.

Sinpaş Gökorman yeni reklam filmi ile tarihi 0,64 faiz oranı, 12 ay ötelemeli kampanya
Editör: Hakan A.
07 Haziran 2020 - 15:14
Tarihin en düşük kredi oranı 0,64 faiz oranı ile 12 ay boyunca ertelenecek taksit ödemesi sunan Sinpaş projesi Gökorman'da kampanyalı satışlar başladı. Ev hayali kuranlar için tarihin en düşük konut kredisi faiz oranı ile 180 aya varan vadelerde Sinpaş Gökorman kampanyası için yeni reklam filmi yayında.

Ev almak için bekleyenler için başlatılan konut kredisi faiz oranlarında başlatılan 0,64 faiz oranı tarihin en dip seviyesinde alımlar için en uygun durumda. 3 Kamu bankası tarafından sağlanan konut kredisi faizlerindeki tarihi rakamlarla Sinpaş Ümraniye Gökorman projesinde kampanyalı ev staışlarına başlandı. Sinpaş Gökorman kampanyası başladı! Gökorman Ümraniye projesi için yeni reklam filmi yayımlandı. Sinpaş Gökorman'da 180 ay vade, 06.4 faiz oranı ile 12 ay ertelemeli kredi imkanı ile ev sahibi olabilirsiniz.

Yaşayan, nefes alan, oksijen üreten yapılar geleceğin mimarî anlayışına yön veriyor. 100 metre yükseklikte bile ağaçlara dokunacak kadar yakın olmanın özgürlüğü ile ormana bir de yukarıdan bakın. Terasınızda sevdiklerinizle birlikte doğanın zirvesinde olmanın tadını çıkaracağınız Gökorman ile şehrin yeteri kadar içinde olmak ve yeteri kadar dışında kalmak sizin tercihinizde.

sinpaş gökorman ümraniye konut projesi 0,64 faiz oranı ile kampanya

Çekmeköy Ormanı manzarası ile manzaralı ev hayali kuran vatandaşların ilgisini çeken Gökorman projesi, Türkiye’de ilk kez cephe üzerine yansıyan özel mimarisi ile dikkat çekiyor. Bina cephelerinde ormanın yeşilini, gökyüzünün mavisini yaşam alanına taşıyor ve özel geniş iç tasarımıyla tüm dairelere adeta villa da yaşar havası veriliyor. 100 metre yükseklikte bile ağaçlara dokunabileceğiniz, kışın bile bahar keyfi yaşayabileceğiniz Şeffaf Odaları, 4 mevsim renk değiştiren cephesi, zengin sosyal donatıları ve 1+0’dan 4+1’e farklı daire seçenekleri Gökorman projesinde yer alıyor.

Sinpaş Gökorman YOL TARİFİ

METRO 2 Dk, ÇAMLICA 10 Dk, IKEA-MEYDAN AVM 4 Dk, ATAŞEHİR 10 Dk mesafe uzaklıkta yer alıyor.

Sinpaş Gökorman projesi adres bilgisi: Aşağı Dudullu Mh. Temaşa Sk. No: 17 Ümraniye/İstanbul

YORUMLAR

  • 0 Yorum