Şişli’de 17 katlı iş merkezinde korkutan...

Şişli'de 17 katlı iş merkezinde korkutan yangın

İstanbul Şişli ilçesinde bu sabah saatlerinde yangın paniği yaşandı. 17 Katlı olan iş merkezinde başlayan yangın büyük korku ve paniğe neden oldu. Yangın kontrol altına alındı. İşte Şişli iş merkezi yangınına ilişkin ilk bilgiler.

Şişli'de 17 katlı iş merkezinde korkutan yangın
Editor: Hakan A.
30 Kasım 2018 - 08:48

İstanbul şişli ilçesinde bulunan bir iş merkezinde yangın çıktı. Sabah saatlerinde İstanbul'da korku dolu anlar yaşandı. Şişli'de iş merkezi yangını ile alakalı ilk bilgiler gelmeye başladı. Şişli'deki yangının neden çıktığı bilinmiyor.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 30 Kasım 2018 - İstanbul


Günün son dakika yangın haberi İstanbul şişli'de faal olan dev iş merkezinden geldi. 17 Katlı Plaza'da yaşanan yangın sonrası olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi ve sağlık ekibi yönlendirildi. Hızla olay yerine gelen itfaiye ekipleri ise yangına müdahale etmeye başladı.

17 Katlı plazanın 5'nci katında bir dairede başlayan yangın esnasında camdan sarkan bir kadın olay yerine gelen itfaiye ekileri tarafından yapılan müdahale ile hızla kurtarıldı.

Şişli'de 17 katlı bir iş merkezinin beşinci katında yangın çıktı. Plazada bulunan çalışanlardan bazıları dumandan etkilenmemek için üst katlardaki odalara sığındı. İlk bilgilere göre plazanın üst katlarında iş merekezinde olan yaklaşık 10 kişilik bir grubun üst katlarda mahsur kaldığı ifade edildi.

Plazada büyük ölçüde kontrol altına alınan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülürken, katlara doılan duman nedeniyle bazı katlarda mahsur kalanların olduğu kaydedildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum