Son dakika haberleri: Çok sayıda Askeri Hakim ve Subay için atama...

Son dakika haberleri: Çok sayıda Askeri Hakim ve Subay için atama kararı! İsim isim yeni atama listesi

Milli Savunma Bakanlığı yeni atama listesini yayımladı. Çok sayıda Askeri Hakim ve Subay yeni görev yerlerine atanırken, bazı bakanlıkların hukuk departmanlarındaki isimler değişti. Karar Resmi Gazete'de yayımlanırken, isim isism tam liste olarak haberimizde.

02 Aralık 2016 - 07:56

Milli Savunma Bakanlığı kritik görevlere yeni atamalar yaptı. Çok sayıda isim için atama kararı verilirken, Askeri Hakim ve Subay atamalarında yeni siimler yeni görev yerlerine atandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Aralık 2016 - İstanbul

Milli Savunma Bakanlığı atama kararlarına ilişkin 2 aralık tarihli kararı ResmiGazete'de yayımlanarak resmen yürürlüğe girdi. Konuya ilişkin yapılan duyuruda, Savunma Sanayii Müsteşarlığı 1.Hukuk Müşaviri Şerife Gençoğlu'nun başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, yerine Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 1.Hukuk Müşaviri Belda Şenel Parlak  isminin atanması kararlaştırıldı.

Savunma Sanayi Müsteşar Yardımcılığı görevine ise, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Ürünleri Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürü Muhsin Dere atandı.

Milli Savunma Bakanlığına ilişkin yapılan yeni atama kararlarına ilişkin Bakanlar Kurulu Kararı, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Yıldırım ve Bakan Fikri Işık'ın imzalaması sonrasında, yeni, atamalar Resmi Gazete'nin 2 Aralık sayısında ilan edildi.

Yeni atama kararlarında çok sayıda üst rütbeli subay ile alakalı yeni atamalarda yayımlandı. Buna göre, ekli kararda isimleri belirtilen Askeri Hakim Subayın karşılarında gösterilen görevlere atanmasına karar verildi.

YENİ ATAMA KARARLARINA İLİŞKİN İSİM LİSTESİ İÇİN BURAYA BAKINIZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..