Reklamı Geç
Son dakika İstanbul haberi: TÜYAP’ta Kitap fuarı izdihamı

Son dakika İstanbul haberi: TÜYAP'ta Kitap fuarı izdihamı

İstanbul TÜYAP'ta kapılarını açan kitap fuarında büyük izdiham! Bu yıl 35'inci kez düzenlenen kitap fuarına ilgi büyük, adeta izdiham yaşanıyor.

20 Kasım 2016 - 08:06

Beylikdüzü TÜYAP'ta kitap için insan seli! İstanbullu kitap almak için TÜYAP'a akın etti. Kitap kurdu vatandaşların izdihama yol açtığı gelen son dakika haberleri arasında.

Her yıl düzenlenen kitap fuarına bu sene oldukça yoğun bir ilgiyle karşılaşırken, çok sayıda önemli isim, kitap fuarına koştu. Açıldığı ilk günden bu yana büyük rağbet gören kitap fuarında büyük yoğunluk yaşandığı kaydedildi.

İstanbul Beylikdüzü'nde bulunan TÜYAP fuar ve sergi alanında bu yıl 35'incisi gerçekleştirilen kitap fuarı hafta sonunda ziyaretçi akınına uğrarken, metrobüse uzanan üstgeçitte ve turnikelerin önünde izdiham oluştu. Fuara dün güzel havanın da etkisiyle gitmek isteyenler, daha çok metrobüsü tercih etti. Beylikdüzü TÜYAP'a metrobüslerle gelen binlerce kişi üst geçitteki yoğunluk nedeniyle zaman zaman yolun karşısına geçmek için canlarını tehlikeye atarak araçların arasına daldı. Üstgeçit ve merdivenlerinden metrobüs istasyonuna kadar olan fuar alanına gidiş alanında insan seli oluşurken, adeta izdiham yaşandığı belirtildi.

35. İstanbuyl TÜYAP Kitap Fuarı 20 Kasım Pazar günü akşamı sona erecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..