Son Depremler: İzmir ve Manisa'da 6.6 şiddetinde korkutan deprem! Ege Bölgesi çok fena sallandı ilk bilgiler geldi...

Ege Bölgesi çok fena sallandı! Manisa'da deprem mi oldu? Son dakika deprem haberi... İzmir ve Manisa'da şiddetli hissedilen depreme dair ilk bilgiler... Manisa'da meydana gelen deprem büyük korku ve paniğe yol açtı.

Son Depremler: İzmir ve Manisa'da 6.6 şiddetinde korkutan deprem! Ege Bölgesi çok fena sallandı ilk bilgiler geldi...
Editör: Hakan A.
30 Ekim 2020 - 15:03 - Güncelleme: 30 Ekim 2020 - 16:56
Manisa'da deprem mi oldu? İzmir ve Manisa'da öğleden sonra saat 14:53 sıralarında çok şiddetli bir deprem yaşandı. Manisa'da az önce meydana gelen deprem büyük korku ve paniğe neden oldu! 

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri - 30 Ekim 2020 - İstanbul


İzmir Seferihisar merkezli Deprem İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin pek çok ilinde hissedildi! AFAD 6.6, Kandilli 6.8

AFAD Manisa ve İzmir'de hissedilen deprem ile alakalı açıklama geldi. Deprem Marmara Bölgesinde hissedildi! İzmir ve bölgesini etkileyen depreme dair son dakika bilgileri gelmeye devam ediyor. 

AFAD tarafından yapılan açıklamada, Ege Denizi açıklarında meydana gelen deprem 6.6 büyüklüğünde kaydedildi. Deprem yerin 16-17 kilometre derinlerde yaşandığı gelen son dakika bilgiler arasında.

AFAD RESMİ AÇIKLAMALARI GELMEYE BAŞLADI 4 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ...YIKILAN BİNALAR VAR! BAKAN SOYLU'DAN RESMİ AÇIKLAMA!
 
KANDİLLİ 6.8 DEDİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi verilerine göre, deprem Manisa Turgutlu merkezli şiddetli bir deprem oldu. 

İSTANBUL VALİSİ'NDEN AÇIKLAMA

İstanbul'da Marmara Bölgesinin tamamında hissedilen deprem sonrasında İstanbul Valisi Yerlikaya: ''İstanbul'da da hissedilen depremle ilgili olarak herhangi bir olumsuzluk bildirilmemiştir.''

İzmir Seferihisar'da meydana gelen deprem sonrası İzmir ve Manisa'da vatandaşlar büyük korku yaşadığı gelen bilgiler arasında.
2020.10.30 14:51:25 - 11.8 -.- 6.6 6.8 EGE DENIZI 

YORUMLAR

  • 0 Yorum