Süleyman Çetinsaya: İnşaat sektörü 2023...

Süleyman Çetinsaya: İnşaat sektörü 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerleyecek

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya’dan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum açıklaması.

Süleyman Çetinsaya: İnşaat sektörü 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerleyecek
Editor: Hakan A.
10 Temmuz 2018 - 14:35

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Türkiye yeni bir döneme başlarken inşaat sektörü temsilcilerinden değerlendirmeler gelmeye devam ediyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Temmuz 2018 - İstanbul

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya’nın Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile alakalı değerlendirmede bulundu. 

Çetinsaya açıklamasında, "Öncelikle yeni yönetim sistemi ülkemize hayırlı olsun.  İlk kabinede Çevre ve Şehircilik Bakanı olan Murat Kurum’u tebrik ediyor ve kendisine başarılar diliyorum. Sektörde sayın bakanın ismi çok olumlu karşılandı. Sayın bakan sektörün artılarını eksilerini yakinen bilen çok tecrübeli bir kişi. Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü döneminde planlı ve yaşanılabilir kentlerin oluşturulmasına öncülük etti. Yaptığı birçok hamle ile sektörü daima canlı ve dinamik tuttu. Özellikle kentsel dönüşüm ve modern şehircilik anlamında hızlı icraatlarını bakan olarak da sürdüreceği kanaatindeyim. Yeni dönemle birlikte inşaat sektörü 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerleyecektir. Biz de Artaş İnşaat olarak sektördeki yatırımlarımızı artırarak sürdüreceğiz." dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum