Reklamı Geç
Taksim 360 projesinde yüzde 5 peşin, 60 ay sıfır faizle evler...

Taksim 360 projesinde yüzde 5 peşin, 60 ay sıfır faizle evler satışta

Taksim 360 projesinde satışa sunulan sınırlı sayıda rezidans lansmana özel kampanya fırsatıyla 60 ay sıfır faiz, yüzde 5 peşinatla satılık evler.

24 Şubat 2017 - 11:31

İstanbul'un önemli yerleşim merkezlerinin başında gelen Beyoğlu'nda hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesi Taksim 360 ’ta, sınırlı sayıda rezidans daireler lansmana özel kampanya ile satışta. Taksim 360 projesinde 60 ay sıfır faiz, yüzde 5 peşinatla satışa sunulan kampanya kapsamında toplam 90 rezidans, 30 ofis bulunurken projede ilk teslimler 2017’de gerçekleştirilecek.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Şubat 2017 - İstanbul

 Stüdyo daireden 4+1’e kadar uzanan farklı ünitelerde toplam 90 rezidans ve 30 ofis, farklı yaşam tarzı ve beklentilere göre şekilleniyor. Rezidans ve ofisler, Mart sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında 60 ay sıfır faiz ve yüzde 5 peşinatla satışa sunuluyor.

 Çalık Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı Gonca Özgül başlayan kampanya ve projeyle alakalı olarak yaptığı açıklamasında, “Taksim 360’ı diğer projelerden ayıran en önemli fark, kendine has ruhu ve özel lokasyonu. Bu anlamda projemiz, Türkiye’nin kentsel yenileme alanında global prestij projesi olarak öne çıkıyor” diyor. “İstanbul’un tam kalbinde yer aldığımız için yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çekiyoruz. İstanbul’un kültür sanat faaliyetlerinin yaşandığı Pera bölgesine yürüme mesafesinde olmamız bir diğer büyük avantajımız” dedi.

Özgül açıklamasında ayrıca, “Taksim 360 içindeki tarihi caddelerde tasarladığımız konseptte; dünyaca ünlü global lüks markaları, restoranları, moda-sanat merkezlerini ve mimari-reklam tasarım ofislerini göreceğiz. İstanbul’un ruhunu böylesine hissedebileceğiniz eşsiz bir alternatif sunuyoruz. Yeni rezidans bloklarımızı yüzde 5 peşin, 60 ay sıfır faiz oranıyla satışa sunuyoruz. Sınırlı sayıda rezidans bloklarımızın metrekare fiyatlarını ilk defa bu kampanyaya özel 15 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkardık.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..