TEB konut kredisi faiz oranını 0.99'a çekti

Konut alımında faiz oranlarının önemi oldukça büyük. Bankalar konut kredisi faizlerini düşürmeye devam ediyor. Son olarak TEB, yüzde 0,99 faiz oranıyla konut kredisi kampanyasını yenilediğini duyurdu.

TEB konut kredisi faiz oranını 0.99'a çekti
Editor: Hakan A.
15 Kasım 2019 - 11:42

Ev sahibi olmak isteyenlere müjdeler devame diyor. Konut sahibi olmak isteyenler için konut kredisi faizlerinde düşüş sürüyor. TEB; konut kredisi faiz oranlarını güncelledi. Banka kredi faiz oranını 0.98'e çekti.

Emlak Pencerem / Konut Kredisi Haberleri  - 15 Kasım 2019 - İstanbul


Türk Ekonomi Bankası (TEB), konut kredisi faiz oranında bir kez daha indirime giderek faiz oranını yüzde 0,99’a düşürdü. Böylece TEB, uygun fiyatlamayla kredi veren bankalardan biri olmayı sürdürdü.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), konut sahibi olmak veya konuta yatırım yapmak isteyen tüm müşterilerine yüzde 0,99 faiz oranında konut kredisi sağlıyor. TEB’in yeni konut kredisinden faydalanmak isteyenler kredi tutarı üst limiti olmadan, 120 aya kadar olan tüm vadelerde yüzde 0,99 faiz oranlı konut kredisi alabiliyor.

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, ev sahibi olmak ya da konuta yatırım yapmak isteyenler için kredi faiz oranını yüzde 0,99’a düşürdüklerini belirterek, “Konut kredilerinde, 2019 yılı boyunca uygun fiyatlar ile kredi veren bankalardan biri olduk. Bu kapsamda tüm müşterilerimiz 120 aya kadar olan tüm vadelerde kampanyamızdan yararlanabiliyor. Üstelik geçerli faiz oranımızda kredi tutarı üst limiti de bulunmuyor. Aynı zamanda tüm müşterilere ödeme güçlerine göre farklı ödeme planları oluşturabiliyoruz. Burada TEB olarak bizim için önemli olan müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına göre kendisini zora sokmayacak en uygun çözümü üretmek” dedi.

Bankalırn konut kredisi faizlerinde düşüş devam ediyor. 10 bankanın konut kredisi faiz oranlarını görmek için tıklayın.