Terör örgütü listesinde yer alan 377 ismin mal varlıkları donduruldu

FTÖ/PDY, DEAŞ, PKK/KCK ve DHKP/C mensubu olup Türkiye'de mal varlıkları olan 377 ismin mal varlıkları donduruldu.

Terör örgütü listesinde yer alan 377 ismin mal varlıkları donduruldu
Editör: Hakan A.
07 Nisan 2021 - 08:17
Bakanlık düğmeye bastı! Terör örgütüyle ilişkili toplamda 377 isim hakkında mal varlıklarının dondurulması yönünde kararı bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürürlüğe girdi. 377 terör örgütü mensubuna ait tüm mal varlıkları donduruldu. Terör örgütü mensubu olarak adları geçen isimlerin tam listesi duyuruldu. Listenin tamamını haberimizden görebilirisniz.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 7 Nisan 2021 - İstanbul


Hazine ve Maliye Bakanlığı, Türkiye'de mal varlığı bulunan FTÖ/PDY, DEAŞ, PKK/KCK ve DHKP/C mensuplarının mal varlıklarını dondurdu.

FETÖ/PDY terör örgütü başta olmak üzere 205 isim ile alakalı, DEAŞ terör örgütü mensubu 86 isim, PKK/KCK terör örgütü mensubu 77 isim ile DHKP/C terör örgütünemensup oldukları tespit edilen 9 isim hakkında Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından alınan kararla Türkiye'deki Mal Varlıklarının Dondurulmasına karar verildi.


Konuyla ilgili Resmi Gazete'de yayımlşanan karar kapsamında, Hazine ve Maliye Bakanlığı, terör örgütü mensubu oldukları tespit edilen toplamda 377 isim ile alakalı Türkiye'de bulunan tüm mal varlıklarının dondurulmasına yönelik karar verildi.

İşte terör örgütü mensubu olup, Türkiye'deki tüm mal varlıkları dondurulan isimlerin tam listesi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum