THY'den bomba kampanya! Ülkenin her yerine çok çok ucuz uçak bileti 99 TL

Türkiye'nin dev bayrak taşıyıcısı Türk Hava Yolları yeni başlattığı kampanya ile ülkenin her yerine 99 TL'den uçak bileti satmaya başladı.

THY'den bomba kampanya! Ülkenin her yerine çok çok ucuz uçak bileti 99 TL
Editör: Hakan A.
17 Kasım 2020 - 15:17
Dünya'nın dev hava yolu şirketleri arasında gösterilen ve Türkiye'nin gururu Türk Hava Yolları, seyahat edenler için çok önemli bir fırsat kampanyası başlattı. THY uçak bileti almak isteyen milyonlar bu haberi bekliyordu. 99 TLye uçak bileti almak ister misiniz? Öyleyse haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 17 Kasım 2020 - İstanbul


Kış Dönemine giren THY, yolcularına muhteşem bir indirimle yeni sezona bomba gibi bir kampanya ile başlıyor. Sadece 99 TL'ye uçak bileti satın almak mümkün. Nasıl mı, işte THY'nin son dakika çok fazla okunan o kampanyasının ayrıntıları.

Türk Hava Yolları (THY) günün son dakika haberini duyurdu. Türkiye'nin her havalimanına uçuşlarda geçerli olmak üzere yeni bir kampanya başlatan THY'de çok ucuz uçak biletleri satışta. Tükenmeden almak isteyenler ise THY'nin web sitesine yüklenmiş ve bilet satın almak için sistem üzerinde araştırma yapıyor.

THY 99 TL'YE BİLET SATIŞI YAPIYOR

Türk Hava Yolları, kış dönemi için başlattığı kampanyayı resmi sitesinden duyurdu. THY tarafından resmi sitesinden yapılan açıklama şöyle: “Sağlıklı ve güvenli uçuşlarla Türkiye'nin her yerine 99.99 TRY. Memleket özleminizi giderirken sevdiklerinize sağlık ve güvenle kavuşun diye şimdi Türkiye'nin her yerine uçuşlar 99.99 TRY. 17 ve 18 Kasım’da biletinizi alın, Güvenli Seyahat Standartlarımız ve geliştirilmiş özel hijyen önlemleriyle Türk Hava Yolları'nın her zamanki misafirperverliği eşliğinde seyahatinizi gerçekleştirin."  ifadeleriyle yeni kampanya hakkında bilgi verildi.

THY'nin resmi twitter sayfasında ise yapılan videolu paylaşım ile kampanya resmen başlatıldı. THY paylaşımında, 'Türkiye sezonu açıldı! Memleketimizin her yerine 99,99₺’den başlayan fiyatlarla güvenli ve sağlıklı bir seyahat deneyimi için şimdi web sitemizi ziyaret edin; ' denildi.
 
Kampanya detayları
 
Biletleme Tarihi17 Kasım 2020 ve 18 Kasım 2020
Seyahat dönemi01 Ocak 2021 – 28 Şubat 2021

Kural ve koşullar

 • Kampanya 17 Kasım 2020 ve 18 Kasım 2020 tarihlerinde düzenlenen ve seyahat tarihi 01 Ocak 2021 – 28 Şubat 2021 arasında olan biletler için geçerlidir.
 • Kampanya Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı yurtiçi tek yön ekonomi sınıfı uçuşlarda geçerlidir.
 • Kampanya Kıbrıs ve Hopa’ya yapılacak uçuşları kapsamamaktadır.
 • İlgili promosyon sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare seferlerde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretler EcoFly ücret sınıfında 99.99 TRY, ExtraFly ücret sınıfında 269.99 TRY, PrimeFly ücret sınıfında 329.99 TRY’dir.
 • Rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda tamamlanmalıdır. Kampanya kapsamında belirtilen ücret, rezervasyon yapılmış ancak satın alması tamamlanmamış biletlemelerde geçerli değildir.
 • Seyahat çıkışında 22 Ocak 2021 – 08 Şubat 2021 tarihleri arası geçersiz olup promosyon kapsamı dışındadır.
 • Kampanya kapsamında alınan biletlerde değişiklik ve iptale izin verilmez.
 • Ücrete havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir.
 • Promosyon biletler sınırlı sayıdadır ve sınırlı süre içinde kullanılabilir.
 • Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya ücreti çağrı merkezi ve online kanallarımızda geçerlidir. Satış ofisleri ve seyahat acentelerinden alınan biletlerin ücretleri değişkenlik gösterebilir.
 • Promosyonlu fiyatlar grup rezervasyonları için geçerli değildir.

YORUMLAR

 • 0 Yorum