Reklamı Geç
THY Turkish Cargo’dan ihracatçı için özel indirim

THY Turkish Cargo'dan ihracatçı için özel indirim

Dünyanın neredeyse her yerine ulaşan THY filolarında Türk ihracatçısı için özel fiyatlarla indirim başlattı. THY Turkish Cargo'an ihracatçı için özel indirim Kilogram başına taşıma fiyatlarında önemli ölçekte indirimler yaptı.

31 Mayıs 2017 - 13:01 - Güncelleme: 31 Mayıs 2017 - 13:38

Her gün milyonlarca kilo yük taşıyan, dünyanın her yerine hızlı teslimat gerçekleştiren Tyrkish Cargo önemli bir kampanya ile ithalat ve ihracat yapan şirketlere indirimli olarak kargo taşıyacak. Yeni başlayan kargo kampanyasında indirim oranı yüzde 73'leri buluyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 31 Mayıs 2017 - İstanbul

Dünya devi THY'nin altında kargo taşımacılığı yapan Turkish Cargo'da dev indirim başladı. Türk Hava Yolları (THY) bünyesinde Dünyanın pek çok ülkesine kargo gönderisi yapan Turkish Cargo, yaş meyve sebze ihracatçısına kilogram başı taşıma ücretinde yüzde 73'e varan özel indirim kampanyasının startını verdi.

Konuya ilişkin resmi kampanya duyurusu ise Turkish Cargo resmi internet sitesi üzerinden yapıldı. Kampanyaya ilişkin açıklamada, Ortaklığımız İstanbul kargo deposuna ait "Kargo İthalat ve İhracat Hizmet Tarifesi" 01.02.2017 tarihinden itibaren ikinci bir duyuruya kadar geçerli olacak şekilde güncellenmiştir denilirken, "İthalat ve İhracat İşlemleri Ücret Tarifesi" indirimli fiyatlarıyla kargo taşıması başladı.

Yapılan indirimlerden dolayı büyük memnuniyet duyan ithalat ve ithalatçı şirketler kampanyanın etkisinin oldukça büyük olacağı düşüncesinde. 

Dokümanı görüntülemek için tıklayınız

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..