TMSF, Ataşehir Modern konut satışları başladı

Ataşehir Modern projesini devir alan TMSF ve TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, projenin satışına başlandığını ve kangren olmuş bir sorunu çözeceklerini açıkladı.

TMSF, Ataşehir Modern konut satışları başladı
16 Mart 2021 - 11:38 - Güncelleme: 16 Mart 2021 - 13:46
İstanbul'da Ataşehir ilçesinde hayata geçirilen, yaşanan pek çok problem sonrasında TMSF'ye devredilen dev projede resmi satışlar bu sabah düzenlenen basın toplantısıyla başladı. TMSF, Ataşehir Modern ile kangren olmuş bir projeyi tamamlayıp teslim edecek.

Emlak Pencerem - Emlak Haberleri Merkezi - 16 Mart 2021 - İstanbul


Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) devralınan şirketler ile alakalı önemli çalışmalara devam ediyor. Son olarak TMSF'ye devredilen Ataşehir Modern konut projesi kapsamında yer alan evlerin satışlarına başlandı. TMSF Başkanı Muhiddin Gülal'ın katılımı ile gerçekleştirilen basın toplantısı ile projede yer alan evlerin tanıtımı yapıldı.

Bugün düzenlenen basın toplantısı ile resmi satışların başladığı Ataşehir Modern projesinden ev sahibi olmak isteyenler, TMSF güvencesiyle uygun şart ve koşullarda yeni evlerine kavuşacaklar.


Basın lansmanında açıklamalarda bulunan TMSF Başkanı Gülal, “Kangren olmuş bir projeyi tamamlayıp teslim edeceğiz. Hazineye 1.2 milyar Liralık kaynak aktarılacak." dedi.

TMSF ATAŞEHİR MODERN HAKKINDA TÜM AYRINTILAR

979 konutlu Ataşehir MOdern projesi TMSF güvencesiyle 0.99 faizle, 120 ay vadelerle satışa çıktı


ATAŞEHİR MODERN KONUT FİYATLARI KAÇ LİRADAN BAŞLIYOR?


İstanbul'da Ataşehir bölgesinin en prestijli konut projeleri arasında yer alacak Ataşehir Modern projesinde yer alan evlerin güncel satış gfiyatları, konut fiyat listesi merak ediliyor. Düzenlenen basın toplantısında satışlarına başlanan Ataşehir Modern projesinde kaç konut yer alıyor, evlerin metrekare büyüklükleri ile diğer tüm detaylar basın toplantısında açıklandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum