TOKi Aksaray 372 konut kura sonuçları, isim listeleri Canlı İzle...

TOKİ Aksaray'da başvurularını aldığı 372 evin kuraları çekiliyor, kura sonuçları canlı yayında açıklanıyor.

TOKi Aksaray 372 konut kura sonuçları, isim listeleri Canlı İzle...
Editör: Hakan A.
05 Mart 2020 - 10:37 - Güncelleme: 05 Mart 2020 - 14:15

TOKİ, Aksaray ili kura çekilişi canlı yayında başlıyor. Binlerce vatandaşın başvuru yaptığı, 100 Bin sosyal konut kampanyası Aksaray TOKİ konutları için heyecanlı bekleyiş başladı. Kura çekilişi için heyecan dorukta. Peki Kura çekilişi başladı mı? TOKİ Aksaray kura sonuçları belli oldu mu?

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 5 Mart 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi TOKİ Aksaray ilinde Merkez ilçesi için 100 Bin sosyal konut programında 372 konut yer alıyor. Aksaray Merkez TOKİ konutları kura çekimi başladı.  Kura sonuçlarına ilişkin isim isim tüm liste noter huzurunda yapılan çekilişle belirleniyor.

TOKİ 100 Bin sosyal konutlarında kura çekimi bugün Aksaray ilinden devam ediyor. Aksaray'da inşaa edilecek ve başvurularına 18 Bin kişinin başvurduğu konut projesi için 2+1 ve 3+1 konut kuraları çekiliyor. TOKİ Aksaray kura çekilişi Kapalı Spor Salonu'nda çok sayıda başvuru sahibinin katılımı ile saat 11:00'de başladı. Kura sonuçları isim isim belirlenmeye başladı.Canlı Yayın nereden, nasıl izlenir?

Aksaray konut projesinde yer alan evlerin kura çekilişini canlı olarak izleyebilirsiniz. Pek çok kura çekilişini canlı izleten TOKİ, Aksaray 372 konutun kura çekimini canlı olarak hesapları üzerinden izletecek.

TOKİ AKSARAY KURA SONUÇLARINI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

TOKİ FACEBOOK RESMİ HESABI ÜZERİNDEN AKSARAY KURA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

Aksaray kura sonuçları belli oldu mu?

TOKİ Aksaray Merkez kura çekilişi için süre başladı. Sabah saat 11:00'de başlayan kura çekilişinde ev sahibi olmaya hak kazananların isimleri tek tek belirleniyor. İdare talep.toki.gov.tr adresinden kura çekimi sonrası kura sonuçlarına ilişkin iism listelerini yayımlayacak. Ayrıca Aksaray konut Kura sonuçları sayfamızda yer alacak.
YORUMLAR

  • 0 Yorum