TOKİ Başkanı Bulut, koronavirüse yakalanan işçileri ziyaret etti

TOKİ Başkanı Ömer Bulut, iki ilde şantiye ziyaretleri gerçekleştirirken, koronavirüse yakalanan işçilere moral ziyaretinde bulundu.

TOKİ Başkanı Bulut, koronavirüse yakalanan işçileri ziyaret etti
Editör: Hakan A.
18 Nisan 2020 - 15:55

TOKİ Başkanı, Aksaray ve Kırşehir şantiyesinde incelemelerde bulunurken, koronavirüs salgınına yakalanan işçileri ziyarette bulundu.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 18 Nisan 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanı (TOKİ) Ömer Bulut, Kırşehir şantiyesinde koronavirüse yakalana işçileri ziyaret etti. TOKİ şantiyesinde iki işçide Covid-19 belirtilerinin görülmesi üzerine işçilerin kaldıkları otelde ziyaret ederek kendilerine ve ailelerine destek olunacağını açıkladı.

TOKİ Başkanı Ömer Bulut, Koronavirüs salgınına karşı şantiyelerimizde alınan tedbirler kapsamında Aksaray'da yapımı devam eden 1620 dükkanın yapıldığı şantiyede incelemelerde bulundu. TOKİ Başkanı Bulut: 'Şantiyelerde gerekli tüm önlemler alınıyor'

Sanayi Sitesi projemiz, Aksaray şehrimizin ekonomisi ve istihdamına büyük katkı sağlayacak. 1620 dükkanın inşaatı yüzde 65 seviyelerine geldi. İnşallah yıl sonu itibarıyla esnafımıza teslim edilebilecek şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Şantiyeleri kendi evimiz gibi görüyoruz. Bugün yaptığımız alan tespitlerimiz de bu yüzden. Çalışanlara, 'burası bir nevi eviniz, burada yaşayan insanların evi. Dolayısıyla çalışanlar dışarıya çıkmasınlar' talimatı verdik.

TOKİ Başkanı Bulut, koronavirüse yakalanan işçileri ziyaret etti

TOKİ Başkanı Ömer Bulut, idarenin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, 'İki arkadaşımızdan biri negatif diğeri ise pozitif çıktı. Pozitif çıkan arkadaşımızın ikinci tetkiki ise negatif oldu. Her ikisinin de tedbiren 14 gün süre ile karantinada kalması gerekiyor. 78 arkadaşımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Ailelerine haber vermek ve ailelerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kendilerinin taleplerini aldık. İhtiyaçlarını karşılayacağız. Bu süreç içerisinde işçilerimizin yanlarındayız.' ifadelerini kullandı.

toki başkanı ömer bulut kırşehir koronavirüs vakası olan işçileri ziyaret etti

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum