TOKİ'de bu hafta hangi illerde kura çekilişi yapılacak?

TOKİ, bu hafta 100 Bin sosyal konut kura çekilişi yapılacak illeri hatırlattı. Toplu Konut idaresi, 2-6 Mart tarihlerinde işte bu il ve ilçeler için kura çekimi yapacak.

TOKİ'de bu hafta hangi illerde kura çekilişi yapılacak?
Editör: Hakan A.
01 Mart 2020 - 13:02

TOKİ, Her Yıl 100 Bin Sosyal Konut kampanyasına dolu dizgin devam ederken, kura çekimi, hak sahipliği belirleme kuraları çekiliyor. Geçtiğimiz hafta başlayan 100 Bin konut kura çekimi sürüyor. 2 Mart Pazartesi ila 6 Mart Cuma günü yapılacak kura çekilişi listesi haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 1 Mart 2020 - İstanbul


TOKİ ilk büyük kura çekilişlerini İzmir ve Muğla illerinde gerçekleştirdiği 100 Bin sosyal konut kura çekimi tüm hızıyla sürüyor. Yurt genelinde, 81 ili kapsayan 100 bin konut kampanyasında kura heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. En fazla başvuru yapılan iller arasında ilk sırada yer alan İstanbul kura çekilişi ise dört gözle bekleniyor.

Peki 2-6 Mart tarihleri arasında bu hafta yapılacak kura çelişleri hangi konut projelerini kapsıyor? Nerelerde kura çekilişi yapılacak.


Bu hafta TOKİ hak sahipliği belirleme kuraları; Konya/Selçuklu Kayseri/Kocasinan Kayseri/Melikgazi Aksaray/Merkez Ankara/Sincan için çekilecek. Kura takvimi https://toki.gov.tr’de, sonuçlar e-Devlet Kapısında. https://bit.ly/2SJGYAA

TOKİ'de bu hafta hangi illerde kura çekilişi yapılacak?

İstanbul kuraları merakla bekleniyor!

TOKİ 100 Bin sosyal konut kampanyası çerçevesinde İstanbul ilinde rekor başvuru gerçekleştirilmişti. 360 Bin üzerinde ev sahibi olmak isteyen vatandaş başvurusunu tamamlamıştı. İsanbul Tuzla, Arnavutköy ve Başakşehir için başvuru yapan 360 Bin kişinin heyecanlı bekleyişi sürüyor. İstanbul'da TOKİ kura çekiliş tarihlerine kısa bir süre kaldı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum