TOKİ Denizli Çivril konut kura sonuçları...
Reklam

TOKİ Denizli Çivril konut kura sonuçları belli oldu

TOKİ Denizli Çivril’de inşası devam eden 330 konutun hak sahipleri, gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlenirken, kura sonuçları açıklandı. Çivril TOKİ konut kura sonuçları belli oldu.

TOKİ Denizli Çivril konut kura sonuçları belli oldu
Editor: Hakan A.
27 Eylül 2018 - 14:03 - Güncelleme: 28 Eylül 2018 - 08:46
Reklam

Türkiye'nin hemen her il ve ilçesinde konut inşaa eden TOKİ, 2018 yılı hedefleri için yeni projeleri hayata geçirirken, satışa sunulan ve başvuruları tamamlanan projelerinde ise kura çekilişi yapıyor. TOKİ bu çerçevede bu sabah Denizli Çivril Belediyesi iş birliği ile yapımı süren konutlar için kura çekilişi gerçekleştirdi. Kura çekilişinde 330 konut hak sahibi belirlendi.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 27 Eylül 2018 - İstanbul


Türkiye'de devlet eliyle hayata geçirdiği sosyal konutlarla alt gelir grubu başta olmak üzere, orta  gelir grubu vatandaşları ev sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) şehit aileleri, gaziler ve emekliler için de projelerinden ev sahibi yapıyor. Her sene 70 Bine yakın konut inşaa eden TOKİ, bu yıl ki hedeflerine ulaşmak için peş peşe konut projelerini hayata geçiriyor. İdare diğer taraftan satışa çıkan konutların hak sahiplerini başvurular sonrasında kura çekimi ile belirliyor. 

TOKİ Denizli ilinde Çivril'de hayata geçirdiği 330 konutluk projesinde bugün kura heyecanı yaşandı. İdare başvurularını tamamlayanlar arasında kuraya katılmaya hak kazananlar arasında kura çekilişi düzenledi. TOKİ Konutları kura çekilişi 27 Eylül Perşembe Günü Saat 11.00' da Vali Recep Yazıcıoğlu Konferans Salonunda Noter huzurunda gerçekleştirildi. Ev sahibi olmaya hak kazanan vatandaşların büyük sevinç yaşadığı kaydedildi. Kura çekilişinde toplam 330 vatandaş ev sahibi olmaya hak kazanmış oldu.

Kura sonuçları ne zaman açıklanır?

Belediye ile TOKİ işbirliği ile hayata geçirilen Denizli Çivril konut projesi kura sonuçları idarenin açıklamasıyla Belediye internet sitesinden ve bu haberimizin altından hak sahiplerine duyurulacaktır.

Diğer gündeme dair TOKİ haberleri için tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum