TOKİ Elazığ Bizimşen 2 Etap 2+1, 3+1 kura sonuçları isim listesi

TOKİ Elazığ Merkez Bizimşen 2 Etap konutlarında kura çekimi tamamlandı. TOKİ Elazığ Bizimşen 2+1, 3+1 konutların kura sonuçları isim listesi.

TOKİ Elazığ Bizimşen 2 Etap 2+1, 3+1 kura sonuçları isim listesi
Editör: Hakan A.
01 Haziran 2020 - 12:34
TOKİ 100 Bin sosyal konut kuraları ile hak sahipliği belirlenmesine devam ediyor. Bu çerçevede Elazığ ili Merkez ilçesine bağlı Bizimşen 2. Etap konutları için kura çekilişi tamamlandı. Kura sonuçları yayımlandı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 1 Haziran 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ, Elazığ ilinde devam eden 100 Bin konut projelerinde hak sahipliği belirlenmesine yönelik kuralar çekiliyor. Bugün yapılan kura çekilişi ile Elazığ Bizimşen TOKİ konutlarında başvuru yapanlar arasında hak sahipleri belirlendi. Kura sonuçları internet üzerinde canlı yayında takip edilirken, isim listeleri ise açıklandı.

TOKİ Elazığ Merkez Bizmişen 700 adet konut projesi çerçevesinde 490 adet 2+1 ve 210 adet 3+1 daire seçeneği için başvuruları kabul edilenler arasında kura çekilişi noter huzurunda internet üzerindne gerçekleştirildi. 700 adet konut kura çekilişi tamamlanırken, kura sonuçlarına ilişkin isim listesi TOKİ resmi web sitesinde ve sitemizde altta verilen linklerde yayınlandı.
 

TOKİ ELAZIĞ MERKEZ BİZMİŞEN 2. ETAP 700 KONUT PROJESİ KONUT KURA SONUÇLARI İSİM İSİM TAM LİSTESİ


YORUMLAR

  • 0 Yorum