TOKİ hemen tapu verecek! İndirim yarın sabah başlıyor...

Hemen tapusunu almak isteyen TOKİ sahipleri, iş yeri ve konut tapularına yüzde 20 indirimli olarak kavuşacak. TOKİ indirim kampanyası yarın sabah başlıyor.

TOKİ hemen tapu verecek! İndirim yarın sabah başlıyor...
Editör: Hakan A.
20 Ekim 2020 - 08:26
Sosyal konut üreticisi TOKİ, her sene 100 Bin üzerinde ailyi ev sahibi yaparken, çok sayıda iş yeri ve dükkan satışı gerçekleştiriyor. İdare son yıllarda yılda iki defa gerçekleştirdiği indirim kampanyası için kolları sıvadı. Vatandaşa daha ucuz ev imkanı sunan TOKİ, yüzde 20 indirimle hemen tapu teslimi yapacak. İndirim kampanyası yarın sabah başlayacak.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 20 Ekim 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) yurt genelinde sattığı ev ve iş yerleri sahiplerini yakından ilgilendiren yüzde 20 indirim kampanyasına 21 Ekim Çarşamba sabahı başlayacak. Uzun vadelerden sıkılan, evini daha ucuza getirmek isteyen vatandaşlara kredi ve indirim fırsatı verilecek.

Türkiye'de tüm illerde sosyal konut üreten, üretilen konutların satışını yapan TOKİ, her sene yaptığı indirim kampanyasına 2020 yılı içinde ikinci defa yapacak. Yüzde 20 olarak indirim yapılan kampanya yarın sabah itibariyle başlayacak ve 19 Kasım tarihine kadar sürecek. 

İş yeri ve konut alanlara Yüzde 20 İndirim

TOKİ projelerinden ev sahibi olan ve iş yeri sahibi olanlar için uzun vadelerde ödedikleri taksitleri peşin ödemek isteyenler için yüzde 20 indirim yapılacak. Tek şart TOKİ borçlarını peşinen kapatmak olacak. Peşin ödeme gücü bulunan vatandaşlar, yüzde 20 indirim alacak ve tapularına hemen kavuşabnilecekler.

TOKİ indirim kampanyası hakkında detaylı bilgi isteyenler bu haberimizi mutlaka okusun.


YORUMLAR

  • 0 Yorum