TOKİ Kayabaşı’nda konut ve iş yeri sahibi olma fırsatı

TOKİ Kayabaşı’nda konut ve iş yeri sahibi olma fırsatı

TOKİ açık artırma yöntemiyle iş yeri ve konut sahibi yapmaya devam ediyor. Bu çerçevede İstanbul Kayabaşı'ndaki projelerde konut ve iş yerleri açık artırma yöntemiyle satışa çıkıyor.

27 Eylül 2017 - 09:43

Sosyal konut üretimini Türkiye geneline yayn TOKİ, mülkiyetinde bulunan taşınmazların satışlarına devam ediyor. TOKİ İstanbul Kayabaşı bölgesinde hayata geçirilen projelerde iş yeri ve konut satışı yapacak. Açık Artırma yöntemiyle iş yeri ve konut satacak TOKİ, avantajlı fiyat ve uygun şartlarda yatırımcıya fırsatlar sunuyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Eylül  2017 - İstanbul

Türkiye'nin devlet eliyle en büyük sosyal konut üreticisi TOKİ mülkiyetinde bulunan taşınmazların satışlarını yapmaya devam ediyor. Uygun şart ve koşullarda açık artırma yöntemiyle ev ve iş yeri satışları sürüyor.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul Başakşehir Kayabaşı’nda 108 konut ile 10 iş yerini “Açık Artırma Yöntemi” ile satışa çıkardığını duyurdu.

Kayabaşı bölgesinde inşaat çalışmalarında sona gelinen konut ve iş yerleri için açık artırma gerçekleştiriliyor. Toplamda 108 tripleks konut 658 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 10 iş yeri ise 321 bin TL’den başlayan fiyatlarla %25 peşin 120 ay vade ödeme planıyla açık artırma yöntemiyle satışa çıkartıldı.

Ev sahibi olmak isteyen veya yatırım yapacaklara avantajlı fiyat ve uygun şartlarda satışa sunulan iş yerleri ve konutlar için yapılacak olan açık artırma ile alakalı ayrıntılar haberimizin altında bulabilirsiniz.

Açık Artırma 12 Ekim 2017, saat 13:30’da TOKİ İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonu Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sok. No:5 (Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı) 34307 Halkalı - Küçükçekmece / İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecek. Ayrıca www.emlakyonetim.com.tr internet adresinden canlı yayınla teklifler alınabilecek.

Detaylı bilgilere www.toki.gov.tr ve www.emlakyonetim.com.tr internet adreslerinden ve 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..