Zer Kartal konut projesi görücüye çıktı

Zer Kartal konut projesi görücüye çıktı

380 konutlu Zer Kartal konut projesi tanıtımı yapıldı. Kartal'da yükselecek Zer Kartal projesinde konut fiyatları, ödeme planı ve teslim tarihine ilişkin ayrıntılar haberimizde.

27 Eylül 2017 - 09:10

Kartal konut projeleri kapsamında Zer Kartal Adi Ortaklığı'nca hayata geçirilecek Zer Kartal projesinde konut satışları 338 Bin Liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Eylül  2017 - İstanbul

Ceylan İnşaat ve Artuklu İnşaat işbirliğiyle kurulan Zer Kartal Adi Ortaklığı tarafından son yılların yükselen değeri İstanbul Kartal'da yeni bir projeyi hayata geçiriyor. Zer Kartal düzenlenen basın lansmanı ile alıcısına sunuldu.

İstanbul Anadolu yakasında Kartal ilçesinde hayata geçirilen Zer Kartal konut projesi görücüye çıktı. Toplamda 380 adet konuttan oluşacak Zer Kartal projesinde daire fiyatları 338 Bin TL'den başlangıç gösterirken, projeden ev alacaklara lansmana özel avantajlı fiyatlarla 36 ay finansmanı ve 120 aya kadarda alternatif cazip ödeme koşulları sunuluyor.

27 Eylül tarihinde gerçekleştirilen basın toplantısıyla emlak medyasına tanıtılan, görücüye çıkan Zer Kartal konutlarında 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçenekleri mevcut. Projede sosyal alanlar ve yaşam alanları bulunuyor. Zer Kartal projesinde hayata geçirilecek konutların teslim tarihi ise 2020 olarak açıklandı.

Zer Kartal Güncel Fiyat listesi

Zer Kartal Daire TipiZer Kartal Fiyat Aralığı
1+1 daire seçeneği konut fiyatı 338 Bin TL
2+1 daire seçeneği konut fiyatı 543 Bin TL
3+1 daire seçeneği konut fiyatı 730 Bin TL

Zer Kartal konut projesi nerede, nasıl gidilir?

Hürriyet mahallesi Cumhur sokak no.10 - 34870 Kartal/İstanbul adresinde konumlu Zer Kartal projesi Sabiha Gökçen Havalimanı, 3.Köprü Bağlantı Yoları, FSM gibi ulaşım akslarına yakın bir konumda yükseliyor.