Reklamı Geç
TOKİ Kayaşehir 2+1 konut kura sonuçları tam listesi

TOKİ Kayaşehir 2+1 konut kura sonuçları tam listesi

TOKİ Kayaşehir'de 1892 adet konut için kura çekimlerine başladı 2+1 konutlar için kura çekilişi tamamlandı. Kayaşhir TOKİ 2+1 konut kura sonuçları tam isim listesi açıklandı. Kayaşehir kura sonuçları için tıklayın.

05 Ekim 2017 - 09:01 - Güncelleme: 05 Ekim 2017 - 13:47

İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de hayata geçirilen TOKİ konutları kapsamında başvurular tamamlandı ve kura heyecanı dün ve bugün yaşanmaya devam ediyor. Bu çerçevede satışa sunulan TOKİ Kayaşehir konutlarında 2+1 evlerin kura sonuçları açıklandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 05 Ekim 2017 - İstanbul

Sosyal konut üretimi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İstanbul Kayaşehir bölgesnde hayata geçirilen konut projesi kapsamında kura çekimlerine başlanırken, ilk olarak dün yapılan kura çekilişi ile 2+1 tipinde dairelerin hak sahiplerinin belirlendiği kura çekilişi tamalandı.

Binlerce vatandaşın ev sahibi olmak için başvuru yaptığı Kayaşehir TOKİ evlerinde kura heyecanı sabahın erken saatlerinde başladı. On binden fazla başvurunun yapıldığı 2+1 daire seçeneği vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Başvurularını eksiksiz olarak tamamlayanlar kura çekilişinin yapılacağı İstanbul Yahya Kemal Beyatlı Gösteri merkezine adeta akın etti. Dua edenler, ilk kez ev sahibi olma heyecanı yaşadı. Yeni bir ev sahibi olmaya hak kazanan vatandaşlar ise gözyaşlarına hakim olmadı. 

İdare Facebook üzerinden yaptığı canlı yayın ile Kayaşehir TOKİ konutları kura çekimini salona gelemeyen vatandaşlara canlı olarak izletti. bUgün gerçekleştirilecek olan 1+1 ve 3++1 daire seçeneğine başvurularını eksiksiz tamalayanlar yine aynı şekilde Facebook.com üzerinen TOKİ resmi sayfasından izleyebilecekler. Kura sonuçları Noter ve TOKİ yetkililerinin huzurunda uzun sürdüğünden sonuçların açıklanması geç saatlere kalabiliyor.

Ev sahibi olmak isteyen 35 binden fazla vatandaş Kayaşehir TOKİ konutlarına başvuru yaptı. Kayaşehir TOKİ evlerinde konut satışlarında en uygun rakamlaı kopnutlar olarak bilinen 2+1 evlere on binden fazla başvuru yapıldığı kaydedildi.. Diğer konut türlerinede ciddi katılımlarla başvuruların yapıldığı bildirildi. 

Türkiye'nin sosyal konut üretiminde lider devlet kurumu TOKİ İstanbul Kayaşehir 868 Ada 5 Parsel, 919 Ada 4, 6 ve 9 Parseller, 917 Ada 6 Parsel ile 869 Ada 10 ve 11 Parsellerde olmak üzere Toplu Konut Uygulamaları kapsamında İdaremiz tarafından inşa ettirilen 1.892 adet konut, 05 Eylül – 20 Eylül 2017 tarihleri arasında Türkiye Halk Bankası A.Ş’nin İstanbul İli’ndeki tüm Şubeleri aracılığı ile Kuralı Satış yöntemi ile başvuruları alınarak 20 eylülde tamamlanmış oldu. Şimdi gözler 35 binden fazla vatandaşın başvuru yaptığı Kayaşehir TOKİ kura çekilişinde.

TOKİ Kayaşehir konut projesi kura çekim işlemleri İdaremiz web sitesi (www.toki.gov.tr) üzerinden canlı olarak takip edilebilecektir. 

Başvuru listeleri aşağıda belirtilmekte olup, başvuru kontrolleri tamamlandığında geçerli ve geçersiz başvurular ayrıca ilan edilecektir. Kayaşehir TOKİ konutları kura sonuçları ilk olarak idare açıklayacak ve hemen sonra EmlakPencerem.com  tarafından yayımlanacak haberlerde yer verilecektir. Kura çekilişi sonrasında gece saatlerinde kura sonuçları resmi olarak yayımlanacaktır.

İşte TOKİ Kayaşehir Başvuruları isim listesi

1+1 konut başvuruları tam isim listesini buradan görebilirsiniz

2+1 konut başvuruları tam isim liste listesini buradan görebilirsiniz

3+1 konut başvuruları tam isim liste listesini buradan görebilirsiniz

TOKİ Resmi twitter adresi : https://twitter.com/toki_kurumsal

TOKİ Resmi instagram sayfası : https://www.instagram.com/tokikurumsal/

TOKİ Resmi Facebook sayfası : https://www.facebook.com/TokiKurumsal/

TOKİ Kayaşehir Kura sonuçları emlakpencerem.com 'da

İşte 2+1 TOKİ Kayaşehir Konutları kura sonuçları tam listesi. İsim isim kurada adı çıkan şanslı vatandaşların listesi için altta verilen bağlantıyta tıklamanız yeterli.

TOKİ Kayaşehir konut kura sonuçları 2+1 Tıkla öğren