TOKİ Kayseri'de 550 konut için 20 Bin başvuru! 100 Bin sosyal konut Kayseri Kocasinan kura sonuçları canlı yayın izle

Kayseri Kocasinan TOKİ konutları canlı yayını başladı. TOKİ Kayseri Kocasinan Kura sonuçları canlı yayında belirleniyor. Kura çekilişi sonuçlarını İzlemek, öğrenmek için sayfamıza girebilirsiniz.

TOKİ Kayseri'de 550 konut için 20 Bin başvuru! 100 Bin sosyal konut Kayseri Kocasinan kura sonuçları canlı yayın izle
Editör: Hakan A.
03 Mart 2020 - 11:06 - Güncelleme: 04 Mart 2020 - 15:32

21 Bin 169 vatandaşın 550 konut için başvuru yaptığı, binlerce vatandaşın başvurularının kabul edilmediği Kayseri Kocasinan TOKİ konutlarında kura çekimi başladı. Merakla beklenen 100 Bin sosyal konut kura çekimi işlemi Kayseri ilinde devam ediyor. Bugün TOKİ Kayseri Kura çekilişi başladı. Kura sonuçlarını online, internet üzerinden canlı izlemek için haberimizi okumaya devam edin. Canlı yayında TOKİ Kayseri Kocasinan kura çekilişini izleyin.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 3 Mart 2020 - İstanbul


Toplu Konut idaresi Başkanlığı (TOKİ) 81 ilde inşaa edeceği 100 Bin sosyal konut programı kapsamında kura çekilişlerine Kayseri Kocasinan'dan devam ediyor. TOKİ Kayseri Kocasinan kura çekilişi başlarken, kura sonuçları belli olmaya başladı. Peki Kayseri Kocasinan konut kura çekilişi sonuçları açıklandı mı? Kura sonuçlarını ne zaman öğrenebiliriz? Sıkça sorulan soruların yanıtı belli olmaya başladı. 

TOKİ Kayseri Kocasinan Hak sahipliği belirleme kura çekilişi canlı yayında nereden, nasıl izlenir?


TOKİ Kayseri Kocasinan kura sonuçları açıklanmaya başladı. Kadir Has Kapalı Spor Merkezi'ne gelen 20 bin'den fazla vatandaş büyük bir heyecanla kura çekilişinde adının okunmasını bekliyor. Kura çekilişini canlı olarak izlemek isteyen vatandaşlar TOKİ'nin resmi sayfalarından anlık olarak kura çekilişini izleyebilir, kura sonuçlarını çekiliş esnasında öğrenebilir. 

21 Bin'den fazla insan ev sahibi olmak için Kayseri Karpuzatan konut projesinden ev sahibi olmak için başvuru yaptı. Binlerce vatandaşın başvurusu ise kabul edilmedi. Büyük gün bugün. Kura sonuçları noter ve TOKİ yetkilileri huzurunda açıklanıyor.

TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan 2+1, 3+1 kura sonuçları açıklandı
Kura sonuçları nerede yayımlanacak?

Kayseri Kocasinan Karpuzatan konutları için düzenlenen kura çekimi tamamlandığında, talep.toki.gov.tr internet sitesi üzerinden açıklanacak. Aynı zamanda sitemizde sayfamızın altında ve diğer TOKi Kayseri kura sonuçları haberleri sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz.

KURA SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.

TOKİ KAYSERİ KOCASİNAN KARPUZATAN KURA SONUÇLARINI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

TOKİ FACEBOOK HESABI ÜZERİNDEN CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

TOKİ Kayseri'de 550 konut için 20 Bin başvuru! 100 Bin sosyal konut Kayseri Kocasinan kura sonuçları canlı yayın izle

YORUMLAR

  • 0 Yorum