TOKİ Kayseri Kocasinan Karpuzatan kura sonuçları isim listesi

TOKİ 100 Bin sosyal konut kura çekilişinde bugün Kayseri Kocasinan Karpuzatan projesi 550 adet konut için kura çekimini tamamladı, kura sonuçları isim listesi açıklandı. İşte Kurada adı çıkanlara ilişkin TOKİ Kayseri Kocasinan Karpuzatan kura sonuçları.

TOKİ Kayseri Kocasinan Karpuzatan kura sonuçları isim listesi
Editor: Hakan A.
03 Mart 2020 - 15:19 - Güncelleme: 04 Mart 2020 - 15:31

Toplu Konut İdaresi TOKİ, Kayseri ilinde 100 bin sosyal konut programında yer alan Karpuzatan bölgesi 550 adet konut projesi için kura çekimini tamamladı. Kura sonuçları isim listeleri ise açıklandı. 

Emlak Pencerem / toki Haberleri  - 3 Mart 2020 - İstanbul


TOKİ, yurt genelinde 81 il için gerçekleştirdiği 100 Bin sosyal konut kampanyasında ev sahibi olmaya hak kazananların isim listelerini kura çekilişleri ile belirlemeye devam ediyor. İdare  bugün Kayseri kocasinan kura çekilişini tamamladı ve sonuçlarını yayımladı. Canlı yayında gerçekleştirilen kura çekilişinde vatandaşlar büyük heyecan yaşadı.

2020 TOKİ sosyal konutları için milyon üzeri başvuru yapılmış, 24 Şubat itibariyle ise kura çekilişi işlemleri başlamıştı. Kura çekilişlerinde İzmir, Muğla ve şimdi Kayseri ili'nde kura çekilişi tamamlanmış oldu. Kayseri ilinde yarın kura çekilişi devam edecek. İki ilçede kura çekilişi yapılacak Kayseri ilinde 4 Mart tarihinde ise Melikgazi Mimarsinan 700 konut için kuralar çekilecek, hak sahipleri belirlenecek.

Bugün düzenlenen Kayseri Kocasinan TOKİ konutları kura çekimi sonrası vatandaşlar kura sonuçlarını beklemeye başladı. Kura sonuçları talep.toki.gov.tr internet sitesine yüklendi. Kura sonuçlarına dair isim listelerine altta verilen linklerden erişerek inceleyebilirsiniz.

TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan 2+1, 3+1 kura sonuçları açıklandı

TOKİ KAYSERİ KOCASİNAN KARPUZATAN 550 KONUT KURA SONUÇLARI İSİM İSİM TÜM LİSTE!