TOKİ Melikgazi 2+1, 3+1 kura sonuçları, kura çekilişi ile belli oluyor! Canlı İzle

TOKİ Kayseri ilinde ikinci gününde bu kez Melikgazi ilçesi kura çekilişine başladı. Kura sonuçları açıklanmaya başlayan Kayseri Melikgazi kura çekilişini canlı yayında izleyin.

TOKİ Melikgazi 2+1, 3+1 kura sonuçları, kura çekilişi ile belli oluyor! Canlı İzle
Editör: Hakan A.
04 Mart 2020 - 10:45 - Güncelleme: 04 Mart 2020 - 15:30

TOKİ 100 Bin sosyal konut kampanyası kura çekilişlerinde Kayseri ilinde bugün ikinci kura çekimi yapılıyor. Kayseri Melikgazi TOKİ projesi için kura çekimi başladı. TOKİ Kayseri Melikgazi konut kura çekilişi canlı yayınla izlemek için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz. Haberin sonunda canlı yayında izleyebileceğiniz kura çekilişinin linklerini bulabilirisiniz. Kura sonuçları canlı yayında açıklanıyor.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 4 Mart 2020 - İstanbul


Türkiye'nin dört bir tarafından 100 Bin sosyal konut kuraları çekilişi devame diyor. Bu kapsamda Kayseri ilinde dün Kocasinan Karpuzatan kura çekilişi tamamlandı. Hak sahipliği belirleme kura çekilişlerinde bugün Melikgazi ilçesinde hayata geçirilecek 700 konutun kuraları çekiliyor. Böylece TOKİ, Kayseri için 100 Bin konut dahilinde olan konut kuralarını tamamlamış olacak.

Kura çekilişi saat kaçta başlıyor?

Kayseri Melikgazi TOKİ kura çekilişi saat 11:00'da Kadir Has Kongre Merkezi'nde başladı.Kura çekimi online olarak internet üzerinden izleniyor. Kura sonuçlarını anlık olarak takip etmek isteyenler haberimizin sonunda verilen linkler üzerinden TOKİ'nin Kayseri Melikgazi ilçesi için kura çekilişini izleyebilecekler.Kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

Kayseri Melikgazi kura çekilişi ile birlikte ev sahibi olmaya hak kazananların isimleri açıklanmaya başladı. Kura sonuçlarına ilişkin isim isim tam liste ise TOKİ tarafından talep.toki.gov.tr internet sitesinde kuranın tamamlanmasıyla birlikte yayımlanacak. Bizlerde kura sonrasında sayfalarımızdan kura sonuçları isim listesini yayına alacağız.
 

TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan 2+1, 3+1 kura sonuçları açıklandı
TOKİ KAYSERİ MELİKGAZİ KURA SONUÇLARINI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

TOKİ FACEBOOK RESMİ HESABI ÜZERİNDEN CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.


YORUMLAR

  • 0 Yorum