Toko Token (TKO) fiyatı, grafik ve analizi! 8 Nisan TKO coin nedir, Toko Token TKO alınır mı?

Merak edenler için Toko Token şu günlerde sık aranan coin paralardan biri.Değer kaybı yaşamasına rağmen TKO coin (TKO) için yatırımcılar araştırma yapmakta. Peki Toko Token TKO nerenin coini, kime ait, piyasa hacmi ve değeri ne?

Toko Token (TKO) fiyatı, grafik ve analizi! 8 Nisan TKO coin nedir, Toko Token TKO alınır mı?
Editör: Hakan A.
08 Nisan 2021 - 17:31
Endonezya merkezli Toko Token (TKO) şu sıralar sıkça araştırılan kripto paralar arasına girmiş bulunuyor. Türk yatırımcısı TKO Token için araştırmalar yaparken, yatırım için uygun mu değil mi cevabını arıyor. Peki nedir Toko Token TKO işte editörümüzün yaptığı araştırma ile birlikte grafik ve değerine ilişkin ilk veriler...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 8 Nisan 2021 - İstanbul


Türkiye genelinde küçük büyük demeden kripto para borsalarında işlem yapmak isteyenler için yeni coinler ve tokenler oldukça büyük merak konusu oluyor. Her yeni bir Coin veya Token çıktığında veya biraz yükselmeye başlayınca yatırımlar otomatik olarak kaydırılıyor. Hal böyle olunca Toko Token TKO coini merak edilerek araştırma konusu oluyor. Yatırımcı tarafından sıkça sorulan sorularda Toko Token var. 

ENDONEZYA'DA EN BÜYÜK KRİPTO PARA BORSASI


Toko TKO coin (Token) Endonezya merkezli dev bir hacme sahip kripto para borsası. Faaliyetlerine ve alıms atım işlemlerine devam eden Toko, Kendi para birimi için ilk adımları atarak bünyesine TKO coin Token katmış durumda. Tokocrypto, kendi coin’i olan Toko Coin (TKO coin) ile birlikte BIDR isimli bir stable coin de piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Toko (TKO) Token Fiyatı Canlı Verileri grafik ve analizi
 
  • Toko Token TKO bugünkü fiyatı 22,25 TL,
  •  TKO Token son24 saatlik işlem hacmi ₺9.100.125.659 TL,
  •  Toko Token son 24 saatte yüzde 30 cibvarı bir düşüş gösterdi,
  •  Anlık CoinMarketCap sıralaması #239 'ncu sırada yer alıyor,
  • Toko Token TKO piyasa değeri 2.414.397.825 TL, 
  • TKO Token Dolaşımdaki arz miktarı ise 108.500.000 TKO coin
toko token tko coin grafik 8 nisan


Toko Token ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, ve Gate gibi büyük borsalarda Listelenmiş alım satım işlemi gerçekleştirilmektedir. Her coin birimlrde olduğu üzere yatırımcının iyi araştırma yapması, grafik ve verileri iyi incelemesiyle yatırımlar gerçekleştirilir. Kulaktan dolma bilgilerle coin alım satımı gerçekleştirilmesi yatırımınıza büyük zararlar verebilir.

Toko kripto para Binance Launchpad projesi, Lepricon coin, token ico suna nasıl katılırız? Kripto piyasası, kripto para analizleri ve daha fazla sorunun cevabı TOKO CRYPTO LAUNCHPAD’E KATILIYORUZ! LEPRİCON İCO NASIL KATILIYORUZ? adlı videoda, iyi seyirler.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum