Tron TRX Coin 24 saatte yüzde 30 değer kazandı! TRX Sert yükselişi ne kadar sürecek?

Alt Coin borsasında işlem gören ve her geçen gün yükselişini sürdüren Tron TRX son 24 saatte en yüksek seviyesine erişti! Sert yükselen Tron coin ne kadar oldu, TRX yorum rafik ve Nisan'da performansı nasıl olur?

Tron TRX Coin 24 saatte yüzde 30 değer kazandı! TRX Sert yükselişi ne kadar sürecek?
Editör: Hakan A.
04 Nisan 2021 - 09:49 - Güncelleme: 05 Nisan 2021 - 12:53
Kripto Para Dünyasının tartışılmaz yatırım araçlarından Tron TRX yükselişini sürdürüyor. Geçtiğimiz haftadan bu yana önemli yükseliş içerisine giren TRX Coin, hafta sonu yükselişini sürdürdü. Tron son 24 saatte en yüksek seviyesine erişmiş oldu. Haberimizde Tron TRX coin bilgileri dışında son grafik görüntüsünü inceleyebileceksiniz.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 4 Nisan 2021 - İstanbul


Geçen hafta boyunca yükseliş eğilimine giren Tron TRX Coin, hafta sonuna girildiğinde emin adımlarla yükselişini arttırdı. Son 24 saatte TRX Coin en üst seviyesini gördü. Tron Coin tırmanışına devam edecek mi, yeni haftada Tron alacaklar için karlı bir hafta olabilir mi?  İşte Tron TRX Coin yorum ve analizi.
Kripto paralar arasında alt coinlerden biri olan Tron TRX Coin, geçen hafta başından bu güne inanılmaz bir yükseliş sergiledi. Tron yatırımcısı 0,5030 seviyelerinden hafta sonu yaşanan artışlarla birlikte en üst rakamlara erişti. Haftalık yükselişini 3-4 Nisan tarihlerinde devam ettiren TRX Coin son 24 saatte yüzde 32 civarında bir yükselişle yatırımcısına önemli, bir kar bıraktı. 

Tron coin (TRX) yataydan kurtuldu, sert yükseldi! TRX yatırımcısını yeni haftada ne bekliyor? 

Chiliz Coin (CHZ) yataya geçti! CHZ yeniden 5.50 TL bandına yükselir mi? 


TRX (TRON) alım satımı yapanlar kripto para borsalarında al sat yaparak önemli bir hacim yakalayan TRX coin'den iyi kazanç sağladılar. Cuma günü ve Cumartesi haftasonu yükselişe geçen Tron Coin, Pazar sabahında 0,9600 TL sveiyelerine kadar yükseldi.

Bittorrent (BTT) rekor yükseldi! BTT coin alınır mı, bu hafta yükseliş sürer mi? TRON TRX Fiyatı Canlı Veri / Grafik

tron trx grafik 4 nisan pazar


TRON TRX fiyatı ₺0,932430 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺94.480.469.926 TRY. TRON son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #17, piyasa değeri ₺66.817.603.477 TRY. Dolaşımda bulunan toplam arz 71.659.657.369 TRX coin ve azami seviye arzı. Geçtiğimiz hafta boyuınca yorumlarda yükseliş trendinde olduğu ifade edilen ve sert yükseliş sergileyen Tron TRX Coin yeni haftada ne kadar yükselecek merak ediliyor. Uzman yorumcular yakın vadede yükselişini sürdüreceği yönünde görüş bildiriyor.

TRON ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, Huobi Global, Paribu, OKEx, Upbit, ve ZG.com. 

Merak edenler için TRON Nedir?

TRON (TRX), 2017’de Justin Sun tarafından Singapur merkezli, kâr amacı gütmeyen Tron Vakfı aracılığıyla kuruldu. Tron Foundation’ın 2017’deki ilk kripto para arzı (ICO) 100 milyar TRX yarattı ve toplam 70 milyon dolar topladı.

TRON Protokolü, blockchain teknolojisini merkez alan bir işletim sistemini temsil ediyor. Bu sistemde geliştiriciler, akıllı sözleşmeler ve merkeziyetsiz uygulamalar (DApps) yaratabiliyor, özgürce yayınlayabiliyor, veri ve diğer içerikleri depolayabiliyor.

TRON, ilk olarak Ethereum tabanlı bir token olarak yaratıldı. Ancak 2018’de kendi ağına geçti. ERC20 TRX tokeni sahipleri, bu tokenleri TRON ağındaki TRX dijital para birimi ile takas etti. Bunun ardından Ethereum tabanlı tokenler yok edildi. TRON’un kurucusu Justin Sun, sosyal medyayı aktif kullanmasıyla biliniyor. Aynı zamanda BitTorrent’in CEO’su olan Sun, 2020’de Steem’i satın aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum