Holo HOT sert yükseldi! Holo Coin ilk 3'te...

Hacim olarak yoğun bir işleme sahip Holo Coin HOT yatırımcısının yüzü gülerken, bugün en yüksek seviyesine ulaştı. Peki Holo Coin şu an ne kadar oldu, kaç TL'den işlem görüyor?

Holo HOT sert yükseldi! Holo Coin ilk 3'te...
Editör: Hakan A.
03 Nisan 2021 - 18:00 - Güncelleme: 04 Nisan 2021 - 12:01
Artan kripto para yatırımları çığ gibi devam ederken, bu hafta sonu Coin borsaları 7/24 işlem görmeyi sürdürdü. Son haftaların en fazla değer kazanan ve gözew çarpan kripto para birimi Holo Chain oldu. Holo Coin HOT rekor yükselişe geçti. holocular gözlerini kırpmadan yükselişin keyfini sürüyor... 

Holo Chain (HOT) coin yatırımı yapanlar için sert yükseliş sürüyor. Yatırımcısının yüzünü son haftalarda en fazla güldüren kripto paralardan biri olan Holo, bugün en yüksek seviyesine erişti. Holo HOT gün içerisinde 0,2355 TL sevşyelerinden işlem görerek rekor kırmış oldu. 

Konuyla ilgili Teknorium.com editörünün haberine göre, HOLO HOT COIN son 24 saatte inanılmaz hacimlere erişti. Holo Coin, borsalarda en fazla işlem görenler arasında ilk 3 sıra arasına girmiş oldu.

Alt coinler arasında en hareketli seyir izleyen kripto para birimi Holo (HOT) 3 Nisan Cumartesi günü rekor üzerine, rekor kırdı. 0,23550 TL bandına yükselen Holo, böylece en yüksek seviyesini görmüş oldu.  Gün içerisinde oldukça sık çıkışlar yapan Holo (HOT) rekor seviyelere yükseldi. Holo Coin (HOT) güne kaç TL'den başladı, şimdi ne kadar oldu?

Bittorrent (BTT) rekor yükseldi! BTT coin alınır mı, bu hafta yükseliş sürer mi? 

İşlem yapmak, Holo almak isteyenler şu sıralar Holo HOT coin için 0.1950 TL seviyelerinden işlem yapabilirler. Gün içerisinde gördüğü en yüksek seviye ise 0,23550 TL oldu. Yüzde 20'lerin üzerinde kar getirisi ile Türk yatırımcısı Holo almaya, işlem hacmini yukarı yönlü çektirmeye devam ediyor.


Kaynak: Teknorium.com Kripto para dünyasında Holo Coin (HOT) rüzgarı!
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum