Chiliz Coin (CHZ) yataya geçti! CHZ yeniden 5.50 TL bandına yükselir mi?

Chiliz CHZ Coin 4 Nisan grafiği yükselişi mi işaret ediyor? 0,2450 TL bandından bir anda sıçrayan CHZ coin için yeni bir yükseliş bekleniyor mu? CHZ grafik yorum Nisan ilk yükselişler başladı...

Chiliz Coin (CHZ) yataya geçti! CHZ yeniden 5.50 TL bandına yükselir mi?
Editör: Hakan A.
04 Nisan 2021 - 11:58 - Güncelleme: 06 Nisan 2021 - 00:29
Kripto para borsalarında Mart ayında sert yükseliş gösteren ve suların şimdilik durulduğu Coinlerden biri olan Chiliz (CHZ) için yatırımcılar adeta pusuda bekliyor. 2021  Şubat ayı sonu, Mart ayı başında 0,4500 bandını kıran ve önü açılan CHZ Coin (Chiliz) şu sıralarda yatay grafik seyri izlemeye başladı. Dipten giren yatırımcı önemli rakamlarla kar elde ederek Şubat ve Mart aylarını tamamladı. Peki Chiliz Coin yatırımcısını Nisan ayında ne bekliyor? Chiliz CHZ grafik ve yükseliş trendi için sinyal var mı? Chiliz Coin CHZ yorumlarında Nisan ayı verileri nasıl başladı? Kripto para dünyasında Chiliz CHZ yeniden 5.5000 TL bandına yükselir mi? işte Chiliz coin hakkında ayrıntıar...

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 4 Nisan 2021 - İstanbul


Dünya genelinde 2020 ve 2021 ile pik noktasına ulaşan kripto para yatırımları Türkiye'de oldukça fazla kişi tarafından takip ediliyor. Son aylarda kripto paralara yoğun bir ilgi var. Türk borsaları ve uluslararası crypto coin borsalarına hücum eden Türkler başta Bitcoin (BTC) olmak üzere Etherium (ETH) ve diğer alt coinlere para bastı. 2021 Mart ayına gelindiğinde değerine değer katan önemli coinlerden biri Chiliz Coin CHZ oldu. Özellikle dipten alma şansı yakalayan Chiliz CHZ yatırımcısı Mart ayı sonuna geldiğinde inanılmaz bir değer artışı ile CHZ'den büyük karlar elde ettiler.

24 saatte sert yükselen, en fazla kazandıran 5 coin listesi belli oldu! (STX, XRP, TRX, XTZ, BTT) 

SON DAKİKA: PARİBU ÇÖKTÜ!


Nisan ayına girildiğinde ise Mart sonu itibariyle yatay seyir izlemeye başlayan Chiliz CHZ coin günlük değişimleri fazla kar getirmedi. Mart başında büyük bir sıçrama yaparak 0,2450 TL seviyelerinden 5.50 bandına kadar yükselmesi yüzleri güldürmüştü.  Bir kaç gün içerisinde yaşanan bu sert yükseliş yatırımcının iştahını açmıştı. 

Tron TRX Coin 24 saatte yüzde 30 değer kazandı! TRX Sert yükselişi ne kadar sürecek?

CHZ AYNI HIZLA YATAY SEYİRE GEÇTİ

Ay ortasında Chiliz CHZ coin yükselişi ile borsaların tozunu attırırken, aynı hızla yatay seyir izlemeye başladı. Hızlı yükseliş sonrasında düzeltmelerle iniş çıkışını 4 TL bandına dayayan Chiliz CHZ coin, Nisan ayı ile birlikte sert olmayan düşüşler ve günlük yükselişler sergiledi. Hafta sonuna girildiğinde 3.900 TL bandında olan Chiliz Coin, Cumartesi ve Pazar sabahı benzer hareketlerle 0,3750 TL bandından işlem görmeye devam ediyor. Her an bir yükseliş yakalaması ise olası.

Holo HOT sert yükseldi! Holo Coin ilk 3'te... 

 

Chiliz CHZ Coin 4 Nisan sabahı grafik


Chiliz CHZ Coin 4 Nisan sabahı grafik


BU ALT COİNLER SON 3 GÜNÜN EN ÇOK KAZANDIRANI OLDU!


Diğer taraftan alt coinlere ilgi gösteren yatırımcı en çok hafta boyunca bu 3 alt coin ile para kazandı. Holo HOT başta olmak üzere BitTorrent (BTT) ve Tron (TRX) coinleri son 3 günde yatırımcısına önemli karlar sağladı.
 

Chiliz nedir?


Chiliz, ana akım tüketicilere yönelik blok zinciri destekli ürünler ve hizmetler için bir para birimi seçeneğidir. Günlük deneyimleri yükseltmek istiyoruz - eğlencede hayran katılımı, geleneksel ürünler için alternatif ödeme çözümleri ve daha fazlası.

Chiliz, spor ve eğlence kuruluşlarına, izleyicileriyle etkileşim kurmalarına ve onlardan para kazanmalarına yardımcı olmak için blockchain tabanlı araçlar sunar.

Chiliz CHZ Fiyatı Canlı Veri Grafik

Chiliz bugünkü fiyatı ₺3,87 TL, 24 saatlik işlem hacmi ₺6.567.665.792 TL. Chiliz son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #44, piyasa değeri ₺21.643.736.406 TRY. Dolaşımdaki arz 5.586.361.319 CHZ coin ve maksimum seviyede. 8.888.888.888 CHZ coin.


YORUMLAR

  • 0 Yorum