Ünlü otel zinciri İstanbul Havalimanı’na sadece 6 dakika

Ünlü otel zinciri İstanbul Havalimanı’na sadece 6 dakika

Park Inn by Radisson İstanbul Airport Odayeri Hotel, bulunduğu lokasyon itibarıyla iş, tatil ve diğer amaçlarla seyahat eden tüm havalimanı yolcularının yanısıra, Yeni İstanbul Havalimanı ve çevresindeki işletmelerin çalışanlarına konaklama imkanı sunuyor. Otel yeni havalimanına en yakın ilk otel olarak dikkat çekiyor.

Editor: Hatice Kolçak
04 Nisan 2019 - 17:09

Aile sıcaklığını hissettiren Park Inn by Radisson İstanbul Odayeri, meşe ormanlarıyla çevrili Odayeri Köyü’nde yer alıyor. Köyün hikayesi yaklaşık 140 yıl önce Bulgaristan ve Yunanistan’dan gelenlerin buraya yerleşmesiyle başlıyor. Hıristo isimli bir oduncunun kendine tek odalı bir ev yapıp, civardan gelen herkesi ağırlamasıyla dilden dile “Hiristo’nun tek odalı evine gidelim” anlamına gelen “Odayerine gidelim” deyimi yerleşiyor ve köyün ismi “Odayeri” olarak kalıyor.

Yeşilliklerle çevrili Park Inn by Radisson İstanbul Airport Odayeri Hotel, bulunduğu lokasyon itibarıyla iş, tatil ve diğer amaçlarla seyahat eden tüm havalimanı yolcularının yanısıra, Yeni İstanbul Havalimanı ve çevresindeki işletmelerin çalışanları ile bol oksijen ve yemyeşil doğa eşliğinde zengin açık büfe kahvaltıyla güne başlayıp, mangalla veya şefin hazırladığı lezzetlerle devam etmek isteyen doğa severler için de eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor.

Yeni İstanbul Havalimanı ve Göktürk’e 6 dakika sürüş mesafesinde bulunan otel, renkli ve konforlu 200 yataklı 97 odası, doğa manzarası eşiliğinde lokal malzemelerle hazırlanan yerel ve uluslararası yemeklerden oluşan Garden Restaurant, yaratıcı kokteyllere ve zengin çay saati büfesine havuz manzarasının eşlik ettiği Lobby&Lounge Bar, akıllı toplantı konseptiyle verimli toplantılara ev sahipliği yapan dört toplantı odası, her türlü ekipmanın bulunduğu fitness salonu, zengin kütüphanesi, ve aktivite alanlarıyla hizmet veriyor.