Üsküdar Belediyesi 45 yeni Zabıta memuru personel alımı yapacak

Üsküdar'da Belediye 45 yeni Zabıta memuru alımı için personel arayışına girdi. Memur alımı yapılacak Üsküdar'da şartlara uyan, Zabıta memuru olmak isteyen herkes işe başvuru yapabilecek.

Üsküdar Belediyesi 45 yeni Zabıta memuru personel alımı yapacak
Editör: Hakan A.
21 Mart 2021 - 15:33
İstanbul'da Üsküdar ilçesinde Zabıta Memuru olarak çalışmak ister misiniz? Üsküdar Belediyesi yeni zabıta memurlarını işe alacak! İlan bugün Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Başvuruların başladığı Üsküdar Belediyesi iş ilanında şartlar ve başvuru koşulları açıklandı. Peki zabıta memuru olmak isteyenlerden isetenen özellikler ve ilan detayları neler? Başvuru ne zaman sona erecek?

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 21 Mart 2021 - İstanbul


İş arayanların yakından takip ettikleri İstanbul'da Belediye personeli olmak, yeni memur alımlarından işe girmek isteyenler için kaçırılmayacak iş fırsatı. İstanbul'un Üsküdar Belediyesi yeni personel alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu ilan bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanırken, iş ilanı için başvurular resmen başlamış oldu. 

İstanbul İli Üsküdar Belediye Başkanlığından:


İLK DEFA ATANMAK ÜZERE ZABITA MEMURU ALIM İLANI

Üsküdar Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alınacaktır. 

Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (lise veya dengi okul) mezun olmak; En az C veya B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak yeterli. Söz konusu ilan kapsamında alınacak zabıta memuru sayısı ise 45 olarak açıklandı.

Üsküdar Belediyesi tarafından personel alımı yapılacak Zabıta Memuru iş ilanının tüm ayrıntılarını Resmi Gazete'de yayımlanan ayrıntılara buradan gözatabilirsiniz.

üsküdar belediyesi zabıta memuru alım ilanı 21 mart 2021

FATİH BELEDİYESİ 40 ZABITA MEMURU ALACAK!

Diğer taraftan Fatih Belediyesi yeni istihdam için 40 yeni zabıta memur alımı yapacak. Bu sabah duyurulan ilana göre Fatih Belediyesi'nde çalışmak üzere 40 yeni zabıta memur alımı için ilan yayımlandı. İlanın ayrıntılarını altta verilen haberden inceleyebilir, başvurunuzu yapabilirsiniz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum