Uzman isim açıkladı: Altın neden düşüyor?

Altın fiyatlarında yaşanan düşüş ne kadar sürecek? Altın fiyatları ne zaman toparlanacak? Uzman isim Hatice Kolçak altın piyasalarında yaşanan düşüş ile alakalı önemli değerlendirmelerde bulundu.

Uzman isim açıkladı: Altın neden düşüyor?
Editör: Hakan A.
21 Şubat 2021 - 09:33 - Güncelleme: 21 Şubat 2021 - 09:36
Altın yatırımcısı bugünlerde yaşanan düşüşler nedeniyle üzgün, diğer taraftan alım fırsatı veren altın fiyatları ne zaman yükselecek? Altın fiyatlarında düşüş hızlanırken, nedeni ise merak ediliyordu. Piyasalarda Hafta içerisinde yaşanan son gelişmeler ile birlikte düşüşü hızlanan altın, şu sıralar ne kadar oldu? Altın fiyatları neden düşüyor? Uzman isim açıkladı.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri - 21 Şubat 2021 - İstanbul


Son dönemde yaşanan gelişmeler ışığında sert düşüşlere sahne olan altında yatırımcının sabrı taşıyor. Büyük değer kaybı yaşayan altın yatırımcısı terste kaldı. Hazırladığı youtube videolarında piyasaların nabzını tutan uzman isim Hatice Kolçak, altında kalanlar için önemli değerlendirmelerde bulunarak gelecekle ilgili önemli ipuçları verdi.

Son haftalarda büyük düşüş içerisinde bulunan altın, yatırımcısına kaybettirmeye devame derken, altından çıkmaya çalışanlara uyarılar peş peşe geliyor. Altın fiyatları ile alakalı önemli açıklamalarda bulunan EmlakPencerem.com Genel Yayın Yönetmeni Hatice Kolçak, ABD'de artan tahvillere dikkat çekti. Diğer taraftan yatırımcı altının ne zaman değer kazanacağını merak ediyor.

Uzman isim Kolçak, altında olanlar için çarpıcı tespitlerde bulunarak yol haritasını açıkladı.

ALTINI VURDU. GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORÜnlü Banka Altın için tarih verdi.Altın neden düşüyor? Ne zaman artacak?

 

Altın fiyatları Cumartesi günü hangi seviyelerde kapattı?

Altın fiyatlarını merak edenler için işte piyasada 20 Şubat Cumartesi günü altının gram fiyatı ve ons altın fiyatına ilişkin son rakamlar.


YORUMLAR

  • 0 Yorum