Validebağ Konakları avantajlı fiyatlarla hızlı ön talep formu

Validebağ Konakları avantajlı fiyatlarla hızlı ön talep formu

DAP Yapı Validebağ Konakları Koşuyolu projesi kapsamında avantajlı fiyat aralıklarıyla hızlı ön talep fırsatı için haberimize bakabilirsiniz. Validebağ Konakları güncel fiyatları ve ödeme bilgileri için tıklayın.

25 Şubat 2017 - 12:13 - Güncelleme: 26 Şubat 2018 - 21:36

DAP Yapı yeni projesinde Validebağ Konakları ile sadece yüzde 5'lik peşinat ödemesiyle konak sahibi yapacak! İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri'nden biri olarak son günlerde en sık TV reklamlarıyla karşımıza çıkan DAP Yapı'nın yeni projesi Validebağ Konakları avantajlı fiyatları ilk ve son kez lansman öncesinde ön taleplere yansıttı. Validebağ Konakları ön talep formu için haberimizi okumaya devam edin.

DAP Yapı 2 hafta önce ön talep fırsatlarını sunduğu yeni konut projesi Validebağ Konakları'nda "konak" vaad ediyor. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Şubat 2017 - İstanbul

Koşuyolu bölgesinde DAP Yapı güvencesiyle yükselecek olan Validebağ Konakları, lansman öncesinden ön talep fırsatıyla alısının ve yatırımcısının beğenisine sunuldu. İstannbul'un tam kalbi Üsküdar Altunizade bölgesinde Koşuyolu'nda Validebağ Korusu yanında Emlak Konut arazisi üzerinde hayata geçirilecek olan Validebağ Konakları fırsatları başladı. İlk ve son kez özel avantajlarla satışa sunulan prjede ön talepler alınmaya devam ediyor.

598 Bin TL'den başlayan konut fiyatları ile, Altunizade Validebağ Koşuyolu'nda inşa edilecek Validebağ Konakları, sadece yüzde 5 peşin ödemeyle konak sahibi yapıyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler yüzde 5 peşin, 5 yıl sıfır faiz imkanıyla özel fiyat aralığında benzersiz lokasyonda yeni bir eve sahip olabilecekler. Projede ayrıca, 120 ay yüzde 0,45, 240 ay yüzde 0,79 avde farkı uygulaması devam ediyor.

Ön talep fiyat avantajlarından faydalanmak için Validebağ Konakları proje sayfasında yer alan formu doldurmanız yeterli olacak.