Görüntülü haber: TOKİ Emekliye 300 TL taksitle ev satışına başlıyor!

TOKİ 81 ilde hayata geçirdiği projelerde emekli vatandaşları unutmadı. Kira öder gibi düşük taksitlerle, uygun fiyatlarla TOKİ Trkiye genelinde emekliyi ev sahibi yapacak. İşte 300 TL taksitle TOKİ evleri...


Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Ağustos 2017 - İstanbul


Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ emeklilere özel konut projesi yapıyor. Piyasa konut projelerine göre oldukça fiyat olarak uygun olan TOKİ projeleri dar gelirli vatandaşlar ve emekli olan vatandaşlarımız faydalanabiliyor. 


Emeklilere özel yapılan uygulamada, TOKİ 81 ilde yaptığı tüm projelerin yüzde 25'ini ayırıyor. Yani Toki'nin ürettiği konut projelerinin yüzde 25'i emekli kontenjanı için ayrılıyor. Bu da 100 konut üretiliyorsa 25 adet konuta tekamül ediyor. Kimler başvuru yapabilir, başvuru şartları nelerdir bunları bilmek gerekiyor. Toki'nin aradığı şartları taşımak gerekiyor başvuru yapabilmek için. 

Toki emekliye özel konut projeleri büyük talep görüyor. Uygun fiyatlı, dar gelirli vatandaşların ödeyebileceği aylık taksitler, düşük peşinat ev sahibi olmayı hayal eden emekli ve dar gelirli vatandaşlarımız için üretilen sosyal konutlar dolayısıyla büyük talep görüyor. Emeklilere özel toki projeleri için TOKİ'nin kendi web sitesi ve www.emlakpencerem.com/toki/ Toki özel menüsünden detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir