Galatasaray arazisinde Düşler Vadisi Riva Projesi tamamlandığında böyle olacak

Büyük bir merakla beklenen Galatasaray'ın Riva projesinin ayrıntıları bugün düzenlenen basın lansmanı ile açıklandı. Düşler Vadisi Riva villa projesindeki evler satışa çıkarıldı. Tanıtım filmi ile proje detayları paylaşıldı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 18 Ekim 2018 - İstanbul


Emlak Konut GYO güvencesiyle Galatasaray’ın Riva arazisinde hayata geçirilecek ‘Düşler Vadisi Riva, satış ofisinde düzenlenen basın toplantısının ardından satışa sunuldu. Yılmaz İnşaat tarafından bölgenin doğal karakterine bağlı kalarak geliştirilen doğa dostu projede villaların satış fiyatı kısa bir süre için 1 milyon 69 bin TL'den satışa çıkarıldı.

Çevre ile uyum içinde tasarlanan ve her ihtiyacın karşılanması hedeflenen villaların ilk etabında 509 villa inşa edilecek. 152 metrekareden 396 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde villaların yer aldığı projede geniş ve ferah kullanım alanlarının yanı sıra doğayla iç içe bir yaşam konsepti oluşturuluyor. 

Natamam şekilde yapılacak villalar, yatırımcının tercihine göre (ince işçilik için) istediği dekorasyon paketini satın alarak villasını hazır teslim alabilecek. Bölgenin doğal karakterine bağlı, doğa ile iç içe yatay bir konseptte planlanan projenin ilk etabı 36 ayda tamamlanacak. 1.150 dönüm üzerinde geliştirilen villa projesinin içinde kamusal park alanı ve özel orman alanı ile birlikte doğal su kaynakları yer alıyor.

Düşler Vadisi Riva villa projesi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum